Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Érdemes tanuláshoz e-bookot...

Érdemes tanuláshoz e-bookot venni?

Figyelt kérdés

A sulimhoz sok anyagot PDF formátumban töltenek fel és nagy segítség lenne nekem, ha e-bookon tarthatnám őket.

De aggódóm, hogy esetleg nem jól töri a doksit, ha ránagyítok, vagy gépről nem fogom tudni rárakni.

Van aki hasonlóképpen tanul esetleg?

Pocketbook Lux 5 gondolkodom. De ha van jobb tippetek, ne tartsátok magatokban. Max 50.000-ig gondolkodom.

Nagyon köszönöm előre is😊



2021. ápr. 24. 14:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. ápr. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
A telefon miért nem jó? Vannak e-book olvasó appok.
2021. ápr. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Az e-book olvasók általában a pdf-et nem szeretik...

A pdf nem olvasásra, hanem nyomtatásra való, mert a szöveg a formázását minden körülmények közt megőrzi. E-book-ra való formátumok leginkább az epub és a mobi.

2021. ápr. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hamar megfájdul a fejem, ha sokat olvasok telón vagy gépen😞 Azért gondoltam valami alternatívát, meg spórolni szeretnék a papírral.
2021. ápr. 24. 16:01
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy kindle olvasóm van, megdolgozik a pdf formátummal és olyan mintha újságot olvasnék, sokkal jobban kiméli a szemem :)
2021. ápr. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Katoonene ***** válasza:
100%

Hasonlón törtem én is a fejemet. Végül egy táblagépet vettem, mert az a könyvolvasó, ami teljesítményre megfelelt volna, felért egy átlagos tablet árával. Végül vettem egy táblagépet, ami az olvasáson kívül egész sok mindenben a segítségemre van.


Például a hozzá tartozó tollal tudok jegyzeteket készíteni, lényegesebb oldalakat kimentem, aláhúzom a lényeges dolgokat stb.

2021. ápr. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a gond, hogy sok PDF A4 méretű, ami még fektetve is túl kicsi olvasáshoz, egyébként jól kezelik.
2021. ápr. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy pocketbook 8 collosom, az első generácija, kimondottam pdf-ek miatt vettem, az 2 perc alatt rakott össze egy oldalt, 9 kisebb képet festett fel egymás mellé, és mivel alul két sor lemaradt, lapozáskor megint két perc volt, míg eljutott oda, hogy immár az alsó két sor látszott, de az első kettő nem. :D Aztán erről lemondtam, a pdf-eket tableten nézem. Azóta van egy harmadik generációs 8 collos pocketbookom, az sem jobb pdf-eket tekintve. Mondjuk én műszaki szakkönyveket néznék pdf-ben, ott aztán megbukik minden nagymellényes sasszem, aki azt állítja, hogy ő az okos karóráján olvas komplett A4-es oldalakat, ha van egy képlet és alsó és felső index benne, olyan görög kisbetűkkel, amelyek hasonlítanak rokonaikra; oda kell az egyszerű, gyors, nagy átfogású zoomolás oda és vissza, olyan olvasóban szerintem egy sincs.
2021. ápr. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudom mennyire aktuális még, de szerintem jobban járnál tablettal: Méretben is kb akkorák mint egy nagyobb könyv, illetve simán tudják kezelni a különféle ebook formátumokat, (epub, mobi, pdf) plusz másra is használhatod: jegyzetelés, filmnézés, stb.
2021. máj. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem 8 colos szines Pocketbookom van, annyi a titok hohy nem a szélesség alapján kell beállítani az oldal nagyságát hanem az egyész pdf oldalra nézve
ápr. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!