Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen tabletet érdemes...

Milyen tabletet érdemes vennem, ha elsősorban rajzolásra szeretném használni?

Figyelt kérdés
Nektek milyen van, mi tetszik benne, mi nem?

2021. máj. 7. 09:55
 1/3 anonim ***** válasza:
2021. máj. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
74%
Nem tudom, hogy rajzpadra gondolsz-e, vagy egy tabletre amin lehet programokkal rajzolni, de ha rajzpad, akkor annyit tudok segíteni (mert nekem is van rajzpadom) hogy a Wacom táblák között nézz szét, egyedülálló márka, 3 méter van: S,M,L úgy mint a ruhákban, szerintem ha csak hobbiból rajzolnál elég az S, mert ugyan nekem M van, de már az is elég nagy. A választék elég nagy, az alapok csak speciális tollal működnek, a drágábbakat már úgy is lehet használni, hogy ráraksz egy lapot és ceruzával elkezdesz rajzolni. Ami még szintén pozitívum, hogy kapsz hozzá három rajzprogramot "ingyen". Ami nehézkes benne, hogy megkell tanulni használni, de csak gyakorlás kérdése. Nekem Intuos M-em an.
2021. máj. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mennyit szánsz rá? Csak szólok, hogy 100e alatt nem sok ilyen van.
2021. máj. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!