Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért veszti el a Bluetoooth-k...

Miért veszti el a Bluetoooth-kapcsolatot az aktivitásmérőm?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy Honor Band 3-as okoskarkötőm már vagy 4 éve. Egy ideig nem használtam, de mostanában elkezdtem ismét a munkaköröm miatt ( nem lehet elővenni a telefont, de az időt és az értesítéseket szeretném nézni). Viszont elveszti a kapcsolatot a zsebemben lévő telefonommal (Xiaomi MI Note 10 Lite, az előző Galaxy S9 volt, azzal is ezt csinálta). Van, hogy egy nap alatt 3-4 alkalommal szűnik meg a kapcsolat (ilyenkor ismét meg kell keresnem az eszközt), de van, hogy napokig jól megy. A Huawei Wear alkalmazást használom, ami folyamatosan fut a háttérben. Megpróbáljam esetleg a Health-appal is? Mondjuk a Samsungomon az is fent volt, és ugyan úgy elvesztette a jelet.

2021. máj. 8. 21:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak az app-al van meg a kapcsolat, vagy a bluetooth eszközök közt is megvan az óra? Nekem hasonlóst csinált a Huawei watch GT+Samsung A50, ha hatókörön kívülre került a két eszköz, pl kivittem a szemetet, akkor nem kapcsolódott vissza, csak ha az appban újracsatlakoztattam. Addig-addig szórakoztam a korábbi healt alkalmazásokkal,töröltem telepítettem, míg egyszercsak a telefon önmagában is látta az órát, ésazóta mindig autómatikusan vissza is csatlakozik ha valamiért megszakad a kapcsolat.
2021. máj. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Csak az apple hajlandó csatlakozni, és lehet egymástól 2 centire is a két eszköz, akkor is elveszti a jelet néha. De most a Huawei Health egész ígéretesnek tűnik
2021. máj. 8. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!