Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért nem működik a jobb...

Miért nem működik a jobb airpodsom?

Figyelt kérdés
Jófogásról vettem, eleinte működött mindkettő, de egy hét múlva elromlott a jobb. Még egy hétre rá pedig újra elkezdődött működni a semmiből mindkettő, ennek nagyon örültem. De nem sokáig, mert sajnos megint nem működik hiába: csatlakoztattam le és újból, takarítottam le(kis kefével, óvatosan és fülpiszkálóval a tokot) szóval minden lehetőt majdnem megtettem, hogy működjön. Egy furcsa dolgot most tapasztaltam, ha kinyitnom a tetejét akkor ilyen furcsa számokat ad ki az elem kijelző felelett (j2@ak€kvAne8) valahogy így néznek ki. Ez mi lehet és mi lehet a baj az airpods-al? Nagyon sokat segítenének a válaszok, köszönöm

2021. máj. 23. 19:23
 1/1 anonim ***** válasza:

nekem ez működött:

Lépj iOS készülékeden a Beállítások > Bluetooth menüpontba, majd koppints az AirPods felirat melletti ikonra. Ezután kopp “Az eszköz elfelejtése” elemre.

Tedd az AirPodsot a tokjába, és zárd le a fedelét. Vár 15 másodpercet, majd nyisd fel a tok fedelét.

Tartsd lenyomva a beállításra szolgáló gombot a tok hátoldalán addig, amíg az állapotjelző lámpa narancssárga, majd fehér színnel villogni nem kezd.

Ezután helyezd az AirPodsot a készüléked közelébe és kövesd az iOS-készülék képernyőjén megjelenő lépéseket.

2021. máj. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!