Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Kocsiba jó hangzáshoz elég...

SIDLER22 kérdése:

Kocsiba jó hangzáshoz elég egy jó minőségű fejegység vagy inkább erősítő?

Figyelt kérdés
Az a kérdésem, hogyha már veszek mélynyomót a csomagtartóba (és ugye ahhoz egy erősítőt) akkor, hogy az összes hangszóró szépen szóljon elég egy jó minőségű fejegység vagy vezessem hátra az összes hangszórót és egy többcsatornás erősítőről működtessem az egészet?

2021. jún. 1. 19:11
 1/2 anonim ***** válasza:

A gyári hangszóróval valószínűleg nem lenne észrevehető különbség, ha új szettet veszel, az meg biztosan rosszabbul fog szólni a gyárinál, amihez az üreg be van lőve.

Szóval nem jelentene nagy előrelépést.

2021. jún. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Keress egy jó hangú fejet, olcsóbb kategóriába jvc, drágább kategóriában alpine.


Egy értelmesebb első szettet, pl hertz dsk 165,esk 165, audio system carbon 165.


Hátra én a zárt ládát preferálom, gladen alpha, vagy hertz dbx.


Illetve egy értelmesebb erősítőt, de ne a wattokat nézd. Én gladen, audio system párti vagyok, de van több jó erősítő is.


Az első ajtókat szigeteld le.


Illetve erősítő hajtson mindent. Egy 4 csatornás hidalható elhajtja. Persze a pénztárca határoz meg mindent.


A mélyládát a lökés hullámok miatt fordított polaritással kösd be, vagy fordítsd meg a hangszórót.

2021. aug. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!