Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ha vettél már akkumulátoros...

Ha vettél már akkumulátoros háztartási szerszámot, egyéb gépet, volt, hogy amúgy más márkát vettél volna, de az akkumulátor miatt mégis azonos márka mellett döntöttél?

Figyelt kérdés
Nem kellett volna már szabványosítani háztartási és barkácsgépek akkumulátorait és töltőit?

#Ha más márkába is használhattam volna, akkor mást is vettem volna. #Akkor is ezt a márkát választottam volna.
2021. jún. 4. 12:45
 1/5 A kérdező kommentje:
A szavazós részt elszúrtam:)
2021. jún. 4. 12:48
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem kellett volna, ha erről akartál szavazást.

Olyan nincs hogy minden gyártó minden termékéhez passzoljon az akku, így okafogyottá válik a dolog.

Régen a szárazelemekkel nem volt ilyen gond, de az akkukkal más a helyzet.

Az nem a gyártók hibája, hogy nem kínálnak pontosan a te igényeidre szabott megoldást.

2021. jún. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Miért lenne más a helyzet? Lehet nem értem, de pl: vannak 3,7V-os ceruzaelem szerű tölthető li-ion akkuk, akkor ez miért nem jó?
2021. jún. 4. 13:07
 4/5 A kérdező kommentje:
Nyilván a 3,7V kevés, mert 18-20V körüli gépek vannak, de azért szerintem lehetett volna egységesíteni a dolgot, mielőtt még mindenki elkezdi a saját kis formátumát..
2021. jún. 4. 13:14
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet hogy nálad életszerű lenne kikapni 12 db akkut a gépből, és négyesével berakni a töltőbe például.

És ott van az érintkezők problémája is, nem véletlen a ponthegesztett csatlakozások használata, főleg ebben a kategóriában.

De ha van kész megoldásod a témában, szabadalmaztasd, meggazdagodhatsz belőle akár.

2021. jún. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!