Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Xiaomi elektromos roller...

Xiaomi elektromos roller töltőállomàs?

Figyelt kérdés
A férjem meglepte magát egy elektromos rollerrel, és úgy tervezi hogy a lakásban töltenè, ami amúgy is kicsi. Minden megteszek hogy ne így legyen. Olyan powerbankra gondolok, amit otthon feltöltök,majd a tárolóban feltölti a rollert, természetesen nem olyan drágát. köszönöm

2021. jún. 15. 16:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Most akkor powerbank kell, vagy töltőállomás?

Mert a powerbank nem igazán foglal sok helyet a lakásban sem.

És mi köze a töltéshez annak, hogy Xiaomi?

2021. jún. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mindegy hogy fogalmazod, mert nem értek hozzá. Kell egy kütyü, amit a lakásba feltöltök, és később kiviszem a tárolóba hogy feltöltse a rollert.
2021. jún. 15. 16:23
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
A tárolóban nincs konnekthor?
2021. jún. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól tartok, hogy azt gondolod, ez olyan mint egy mobiltelefon power bank.

Elvileg lehetséges, ha szerényen is, de azért a teljesítmények nagyon távol állnak egymástól.

Ami jó egy mobiltelefon töltéséhez, annak legalább a 12-szerese kellene.

Ha ebből indulsz ki, akkor kb. a veszett fejsze nyele, még ha hanyagolom is a "nem olyan drága" kikötést.

2021. jún. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
39%
Vitesd vissza férjeddel
2021. jún. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A tárolóban sajnos nincs, és nem fogja visszavinni. Nem gondolnám én vagyok az első akinek ez eszébe jutott. Továbbra is várom, hátha van valakinek ebben tapasztalata ötlete ☺️
2021. jún. 15. 19:35
 7/10 anonim ***** válasza:
Azért csaknem garzonban laktok... A töltés pár órájára valahol biztos kibírod azt a 10-15 centi széles rollerét szegénynek.
2021. jún. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
42 négyzetméteres panelban lakunk. Nyilván ha nincs megoldás, akkor felhozza, a konyhába, mert máshol nincs hely. De azért keresem a Btervet.
2021. jún. 15. 20:20
 9/10 anonim ***** válasza:
Az a powerbank ami fel tud tölteni egy rollert, kb a százezres nagyságrendbe tartozik. Én is gondolkoztam ezen, igaz nekem nagyobb rollerem van, amibe csak az akksi kerül 180-200E Ft-ba (20ah 60V), de tudtommal a legtöbb rollerben sem sokkal kisebb az akksi.
2022. szept. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Persze létezik ilyen powerbank, viszont elég valószínű hogy hálózati csatlakozósra lenne szükség, ami minimum a roller akksijának megfelelő voltszámot tudja leadni (ez persze csak akkor fontos ha töltés közben is használnád, de amúgy sem elhanyagolható a töltés sebessége miatt), és akkor persze legyen még akkora a kapacitása is hogy érjen valamit. Nem nagyon gyártanak ilyen powerbankot (amit inkább már töltőállomásnak szokás hívni), de ha mégis akkor az többe fog kerülni mint a roller.
2022. szept. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!