Mire jó egy tablet?

Figyelt kérdés

2021. jún. 16. 14:19
 1/6 anonim válasza:
62%
Vágódeszkának például.
2021. jún. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Naggyából ugyan arra, mint a legtöbb okostelefon.

Közösségi oldalak használatára, filmnézésre, játékokhoz, a SIM kártyás táblák még telefonálni is tudnak.

Ha nem ragaszkodsz a nagy kijelzőhöz, akkor bőven megteszi egy okostelefon is.

2021. jún. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Mi rádiónak használjuk.
2021. jún. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mikor éppen mire van szükségem: laptop vagy tablet.
2021. jún. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Anita346 válasza:
93%

Ha nem kell neked feltétlenül az exel meg power point meg stb akkor vagy nem valami informatikai munkaval foglalkozol vagy ilyesmi akkor siman kivalthatja a laptopot.

Ha veszel hozza tollat (vagy olyat veszel amihez eleve van) akkor rajzolni, jegyzetelni tudsz rajta.

Pdf formatumban konyveket olvasni(telon is lehet de tableten jobb)

Ha veszel hozzá egy billentyűzetet akkor meg kb mint egy laptop.

Szerintem árban is sokkal jobban megeri mint egy laptop (persze ha nincs olyan munkad vagy stb amihez elengedhetetlen egy számítógép/laptop)

2021. jún. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Tartalomfogyasztásra, az én tabletem hangminősége pl sokkal jobb, mint a laptopomé, tanulásra, hogy ne kelljen a laptopot napi 2x tölteni, illetve annyira intenzíven sokat használni, illetve jegyzetelésre, diába/pdf-be írásra, játékra(bár erre én a telefonomat használom, ill. a laptopot), úgyhogy elég sok mindenre. Amit még szeretek, hogy buszon elő tudom kapni, és tudok tanulni rajta, mégsem egy laptop, amit buszon nyílván nem vesz elő az ember, de jóval nagyobb képernyő, mint egy telefon, ami hasznos.
2021. nov. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!