Hogyan reklamáljak?

Figyelt kérdés
Pár hete vettem egy töltőkábelt a telefonomhoz és mostanra kontakthibás lett. Szeretném visszavinni a boltba, de túl félénk vagyok és nem tudom hogy hogyan fejezzem ki magamat és hogy mit kéne ilyenkor mondanom az eladónak. Nagyon megköszönném a hasznos ötleteket...

2021. jún. 17. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondjad el neki amit ide is leírtál.


DE

Azt tudnod kell, és ő is el fogja mondani, hogy a kábel megtörése a te felelősséged, erre nincsen csere kötelességük. Ráadásul mikor megvetted, még jó volt.

Ha olcsón szeretnéd pótolni, nézz szét az aliexpressen, egy normális töltőkábel is filléres dolog Kínőából rendelve. De tényleg.

Modnjuk erre még rá fog jönni kb 500 Ft vámolási költség, de onnan vedd a következőt.

2021. jún. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
"Jó Napot. A nem rég vásárolt töltőm meghibásodott, van lehetőség cserére?" Majd odaadon a blokkot és a töltőt. Sajnos valahogy közölni kell mit akarsz, akkor is ha félénk vagy.
2021. jún. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az ilyen határozatlan mukikat pikkpakk lerázzák ezek a kereskedők, de azért próbálkozz csak:)
2021. jún. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hivatalosan nincs jogalapod reklamálni tekintettel a termék értékére illetve arra, hogy a termék vásárláskor jó volt, és feltehetőleg fizikai behatás miatt lett kontakthibas.


De egy próbát megér.

2021. jún. 18. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Morzsi007 ***** válasza:

Biztos valami gagyi minőséget adtak el.

Egyetértek azzal, hogy aki nem magabiztos és határozott, azt lerázzák gyorsan valami hülye dumával. Határozott, komoly legyél, kicsit hangosabban beszélj. “Pár ezer forintos kábelnek nem kellene ilyen hamar megadnia magát. “ ezt is nyugodtan mondhatod még mellé.

2021. jún. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!