Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ipadhez csatlakoztatható egy...

Ipadhez csatlakoztatható egy sima vezeték nélküli billentyűzet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Bocsánat, ha buta kérdés lesz, még kicsit tapasztalatlan vagyok az elektromos eszközökkel kapcsolatban.

Ipad air termékem van. Lehet hozzá sima vezeték nélküli billentyűzetet csatlakoztatni vagy csak ipadhez valóval működik? Kerestem, de szinte csak angolul találtam ha magyart véletlenül mégis sikerült akkor 70-100 000 körül láttam csak. Egy sima vezeték nélküli azért olcsóbb lenne, de ha más mód nincs akkor persze megveszem a hozzá valót, csak gondoltam megkérdezem hátha.



2021. jún. 19. 22:22
 1/2 A kérdező kommentje:
Egyébként, ha vennék egy angol ipadhez valót, akkor az ékezeteket nem lehetne megoldani valahogy?
2021. jún. 19. 22:52
 2/2 anonim ***** válasza:
Barmilyen bluetooth-os billentyuzetet lehet hozza kapcsolni, vagy ha atalakitot dugsz az iPadbe akkor usb-s billentyuzetet is felismeri. Beallitasok, altalanos, billentyuzet, hardveres bill (csak akkor jelenik ez meg ha van tamogatott hardveres bill. csatlakoztatva), itt tudod beallitani magyarra, igy akar angol billentyuzet is olyan mintha magyar lenne
2021. júl. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!