Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen ujjlenyomatos, kódos...

Milyen ujjlenyomatos, kódos ajtózárat érdemes venni?

Figyelt kérdés
Itthon 60-70.000 Ft, nagyobb (kínai) oldalakon akár 30.000 Ft-ért is találok. Tudtok ajánlani 30-40.000 Ft kategóriában?

#Ujjlenyomatos ajtózár #Kódos ajtózár #Ajtózár app
2021. jún. 22. 22:54
 1/6 anonim ***** válasza:
semmilyet
2021. jún. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Láttad a Magyarósinál a vidinyóban mi?

Majd kivi vok mikor törik fel a hipi-szupo visszhangos stúdióját! :D Hétfőn? Ami kedd? :D


Egyiket sem érdemes megvenni!

Simán le lehet vadászni az ujjlenyomatodat egy felületről amit megérintettél, és azzal gond nélkül ki lehet nyiti az ajtót.


A mítoszrombolós skacok már a 2006-os évadban megcsinálták.... azóta meg csak jobb lett a technológia.


Ha bármi fontos elzárandó dolgod van azt ne kizálólag az ujjlenyomatodra alapozva őrizd!

2021. jún. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Nem láttam senkinél, egyszerűen csak olyan megoldást keresek a házam hátsó bejáratára ahova nem kell kulcs.

Kis falu, bűnözés kb 0 !

Esetleg csak kódzáras?

2021. jún. 23. 09:26
 4/6 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=pFZR0naTwDE

ebben a videóban láthatod

2021. jún. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Mostmár láttam... vagyis nem mert nem néztem meg :)

Lényeg a lényeg, nem ezért szeretnék ilyen zárat, ennek a srácnak még 1 videóját sem láttam (másét sem) van nekem jobb dolgom is az életben. :)

2021. jún. 23. 13:13
 6/6 anonim ***** válasza:

nem reklámnak szántam.

hanem ebben elmondja, hogy miféle ajtót raktak be, azt megnézhetnéd, hogy neked jó-e

2021. jún. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!