Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Wifin le lehet kapcsolni a ledet?

Wifin le lehet kapcsolni a ledet?

Figyelt kérdés

A szüleim rögeszmélye, hogy sokat fogyaszt, ezért lekapcsolják éjszakára. Lehetne olyat, hogy lekapcsolom a ledet, mintha ki lenne kapcsolva?

UPC Connectbox router van.



2021. júl. 8. 18:40
1 2
 1/17 Szirty ***** válasza:
100%
Nem. Fekete szigszalag vagy csípőfogó segíthet.
2021. júl. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Igen, csak ezeket észreveszik

Mellesleg fehér színű a router

2021. júl. 8. 18:49
 3/17 A kérdező kommentje:
És a led is fehér
2021. júl. 8. 18:49
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

nem igazán, konfigba kéne belenyúlni, de mivel szolgáltatói eszköz, biztos nem egyszerű


szüleidnek sok pénz havonta 150-200 forint?


mondd nekik, hogy a TV-t húzzák ki éjszakára és akkor megsprórolták a router borzalmasan magas fogyasztását

2021. júl. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

#4

Már én is mondtam nekik, kész agyrémek. Még este az összes dolgot kihúzzák, ami nem létfontosságú(PC, TV, hifi, stb), egyedül csak az óra mehet, az is a legkisebb fényerőn. Azt is mondtam, hogy beszállok egy ötezressel a villany számlába, de nem jó nekik.

A telefont is bedugom tölteni, elmegyek egy fél órára sétálni, mire visszajövök, ki van húzva. Szerintük elég, ha 60%-on van.


A wifit is 19 órakkor lekapcsolják, este meg nem tudok mit csinálni. Ezért kellett volna megoldani, hogy a led ne világítson.

Nem felvágásból mondom, de megtehetnék azt, hogy nem kapcsolnak ki mindent, mondtam nekik, hogy a gép kb semmit se fogyaszt alvómódban, konkrétan semmi se, ha nincs bekapcsolva. Erre: a sok kicsi sokra megy...

2021. júl. 8. 19:21
 6/17 A kérdező kommentje:
Még a ventilátort is szabályozzák, hogy naponta 1 óra
2021. júl. 8. 19:22
 7/17 anonim ***** válasza:
2021. júl. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, holnapig gondolkozok mi legyen, addig talán elég a mobilnet
2021. júl. 8. 19:44
 9/17 Szirty ***** válasza:
Néhány Watton amit ezek fogyasztanak nem spórolnak igazán
2021. júl. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én azt tapasztaltam, hogy mivel állandóan ki lett húzva ezért tönkre ment egy éven belül. Ez már a 3. router... Szóval nem kellene kihuzogatni. De tudom akinek a rögeszméje a havi 300 forint azt nem lehet megggyőzni ezzel se.
2021. júl. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!