Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Haylou GT1 PRO vezeték nélküli...

Haylou GT1 PRO vezeték nélküli fülhallgató bal hallgatója egyáltalán nem szól, nem is világít. Vajon lehet külön csak egyet venni, nem kompletten?

Figyelt kérdés

Hónapokig használtam, főleg a balost. Aztán egyszer csak már nem szólt, töltöttem, de nem is világít, csak a jobbos.

Egyszer-kétszer leesett, lehet, hogy így ment tönkre.


2021. júl. 12. 09:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűtlen. Garancia nincs már?
2021. júl. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De van még, kb. 4 hónapja vettem a kulsoaksi.hu oldalon. Elvileg 12 hónap a garancia, csak hát kérdés, hogy én bénáztam-e, azzal, hogy leejtettem.
2021. júl. 12. 09:58
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem kell ezzel vacakolni, csak visszaküldöd garanciában, hogy nem működik. Majd mókolnak vele egy kicsit, aztán küldenek egy újat.

Ha megemlíted, hogy leejtetted, akkor persze buktad.

Tisztelt Üfsz!

Az XY rendelésszámú Z termékem egyik oldala nem szól. A számla szerint (csatold) még x hónap van hátra a garanciából, így élnék a garanciális javítás lehetőségével. Kérem küldjenek a termékért futárt.

Köszönettel,

Vevő


Én ilyenkor a szállítási költséget is át szoktam hárítani. Ha nem akarják vállalni, akkor linkelem a törvényt: Polgári Törvénykönyv 6:166. §, ami szerint a vállalkozás dolga a garanciális ügyintézéssel kapcsolatos minden felmerült költség fizetése.

Ilyenkor mindig küldenek érte futárt.

2021. júl. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Amúgy köszönöm a tippet, basszus eszembe se jutott. Jó hülye vagyok... :')

Már írtam is nekik, nagyon készségesek.

2021. júl. 12. 10:30
 5/5 A kérdező kommentje:
Különben rém egyszerű és praktikus online hibajegyet kellett kitölteni az oldalon. Majd jelentkeznek.
2021. júl. 12. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!