Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen tabletet válasszak...

Milyen tabletet válasszak tanuláshoz és sorozáshoz,youtubehoz meg stb?

Figyelt kérdés
Szeretnék az idei pénzemből venni egy tabletet amit tanuláshoz használnák és rajzolgatni szeretnék rajta, sorozatozni, youtubeozni meg stb. Nem tudom, hogy melyik lenne a jobb mert mindenki az apple iPadet élteti, de nekem megtetszett a Lenovo P11 tablet is amit egy apple árán tudok úgy megrendelni, hogy abszolút mindent kapok mellé, egeren kívül. Szóval akkor iPad 8 vagy lenovo P11 tab?.

2021. júl. 15. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:
46%

Ma már szinte minden multimédiás tartalom 16:9 vagy szélesebb képarányú

Az ipad 4:3-as.


Vagyis egy 18:9 arányú videó gyakorlatilag a kijelző 66%-át foglalja el. Ami egy 10" kijelzőnél azt jelenti, hogy kevesebb, mint 7" a hasznos terület.


16:9-es kijelző esetén ez 89% vagyis 8,9" hasznos terület.



16:9-es tartalom a 16:9 kijelzőn 100%-os, egy 4:3-on 75% azaz 7,5" ha 10" a Tablet.



Már csak ezért sem vennék ipad-et.

2021. júl. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
Hát azt kéne eldönteni először hogy android vagy ios legyen. Nekem iPad-em van, szép, jó, működik, de semmi extra. Rajzolni az apple pencillel tudsz, de az plusz költség, elég drága. Én egyébként nem vagyok apple fan, androidos telefonom van.
2021. júl. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindenem is Apple, de az iPad 8-at nem tudom nyugodt szívvel ajánlani. Az a legallja, belépő szint. Évekkel ezelőtti iPadok alkatrészeiből van összerakosgatva. Nem rossz cucc, de vannak korlátai na.

Ha iPad akkor iPad Air 4! De hát az meg ugye durvadrága már, főleg ha értelmes tárhellyel veszed.

A nem almás tabokat nem ismerem...

2021. júl. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is Lenovót vennék.

#1 A nem-Apple tabletek túlnyomó többsége 16:10, és nem 16:9 képarányú, gondolom ez PDF könyvek olvasásához jobb. A számításaid elég érdekesek, de az igaz, hogy egy iPad nem a legjobb választás 16:9 videókhoz, bár nem ez szól ellene, hanem hogy kb. 40e Ft egy 1. gen. Apple Pencil.

2021. júl. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

iPad: hosszú távra, sok (kb. 4-5) év szoftverfrissítés.

Lenovo más: 2-3 évig szoftverfrissítés, idővel belassulna.


Nem vagyok Apple fan, de az iPad-ek jóval jobbak, mint egy Androidos tablet.

2021. júl. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat most letettem az iPadról szerintem és a Lenovot is elnéztem, mert becsapós volt a hirdetés és nem is kapnak semmit hozzá így Samsung Galaxy s6 liteot néztem ki most. Jó árban is van a nyári fizumhoz képest, kapok hozzá tollat és sok jót mondanak róla + olcsok a kiegészítői
2021. júl. 16. 19:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!