Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Euronicsról vélemény?

Euronicsról vélemény?

Figyelt kérdés
2021. júl. 22. 04:05
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Drága.Hozz nem értő eladók.
2021. júl. 22. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
2021. júl. 22. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Régebben elmentünk TV-t venni a párom családjának az egyik Euronics üzletbe. Volt egy LG és egy Samsung plazma, amik közül kellett választani. A Samsung FullHd-nek volt hirdetve az LG nem. Mikor néztük a képét láttam, hogy nagyok a pixelek, mondtam az eladónak, hogy ez csak HD felbontás, erősködött nevetve, hogy ez bizony FullHd. Hülyének nézett, a poén az volt, hogy a kis táblán is így volt meghirdetve. Elhoztuk haza, első dolgom volt neten megnézni a modell alapján a felbontást, (akkor még nem igen volt elterjedve a mobilnet). Természetesen nekem volt igazam, akkor eszembe jutott, mennyi hozzánemértő embert vernek át, főleg anno, mikor sokan azt sem tudták, mi az a FullHD. Persze drágább is volt, mint az LG. Szóval ennyit az Euronics-ról.
2021. júl. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Felemás.

Pár éve vettem egy porszívót, ami a weboldalukon akciós volt. Az utolsó darab volt náluk, kérdezem, hogy ez miért drágább, mint a neten? Mert az netes ár. Megkaphatnám annyiért? Persze.

Katam egy aláírt papírt az alacsonyabb árral.


Tavaly vettem PS4-et két játékkal, az egyiket először oda se akarták adni, mert nem tudtak róla, aztán mutattam a rendelést, hogy jár. Vagy öt percig rohangáltak, mire előkerítették a PS-t, és még vagy tíz percig, mire megkaptam a játékom.


De elektronikai boltba sosem megyek úgy, hogy az eladókra kelljen hagyatkoznom, mindig előre kikeresem a neten, mit akarok venni, és csak akkor veszem így boltban, ha legfeljebb minimálisan drágább, mint rendelve.

2021. júl. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én már többször vásároltam tőlük, online és személyesen is.


De minden esetben úgy mentem be, hogy "Ez az eszköz kell" ,miután előzetesen utánanéztem mindennek.


Volt, hogy az Euronicsban olcsóbb volt egy termék, mint máshol (Pl MediaMarkt, Extreme, stb) de van, hogy drágább.

2021. júl. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az eladók nincsenek a helyzet magaslatán, az árak attól függ hogy mit szeretnél venni van ami olcsóbb náluk van ami drágább
2021. júl. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nekem negatív tapaszatalatom nincs, de lehet csak azért, mert a sok negatív tapasztalatot olvasva keveset és kis értékben vásárolok ott. a minap egy VESA tv konzolt és egy HDMI kábelt. ezzel nem tudtak átverni :D

az állandó tukmálás nem tetszik... mindig még 8-10 másik terméket rád akarnak tukmálni. Persze megértem, gondolom forgalom alapján vannak fizetve, de hát akkor sem fogok minden vackot megvenni ha a szépszemü eladólány mondja :D

2021. júl. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!