Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mennyire jó a teleshoppos...

Mennyire jó a teleshoppos mini klíma?

Figyelt kérdés

Egy kis kocka, vizet, vagy jeget kell belerakni, és kellemes a levegő mellette, a reklám szerint.

(A termék nevét nem írom le, nehogy reklámnak vegye az oldal)



2021. júl. 25. 10:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%

Semennyire. A rendes klíma vajon miért nem így működik?


Alacsony teljesítményű légkeringtetés és semmi más.


Szobahőmérsékletet fog fújni. Az a jég nem sokat fog elvenni belőle.

2021. júl. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Megnéztem erről több tesztet is a Youtubeon. Egy rakás szar.
2021. júl. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Tegyél a ventilátorra pár vizes zoknit, kb ugyanaz.
2021. júl. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Több teleshoppos termékkel megjártam eddig, azért kérdeztem, hogy ez vajon más e.
2021. júl. 25. 10:40
 5/11 anonim ***** válasza:
89%

14 nap elállás joga megillet a netes vásárlás esetén, így saját bőrödön megtapasztalhatod a tv reklámok ígérete és a valóság közti összefüggést.

Szerintem nem kell kihasználnod hozzá a teljes 2 hetet.

Ami rosszul szokott esni, az a rész, hogy a szállítási díjat 2x kell kifizetni potyára, csak azért, mert a reklám olyat ígér amit hallani akarsz.

Egyébként ugyanaz a hulladék az Emag-nál fele annyiba kerül, ha már megvásárolni szándékozod.


Egy kis segítség. Egy zárt rendszer energiaegyenlege ideális esetben változatlan. Azaz ott a szoba meleg levegője, ott vagy te, és ott van ez a csodacucc. Azt várnád, hogy a levegő hűljön, így amit rád fúj, az téged is hűt vagy hűsít.

Oké, legyen ez az elvárás.

Ott a csodacucc, áramoltatod a meleg levegőt a benne lógó vizes rongyokon át.

A rongyot hűti a párolgás. Oké. Hova lesz közben az az energia, ami a rongyból hiányozni fog? Nagy variáció nincs, megsúgom, a párás levegődbe. Azaz meleg van, és csinálsz nagyobb meleget, ami ráadásul párás is. Közben lehet hogy hűsít téged is, mert a rád fújt párás levegőt hűsítőnek fogod érezni.

De mindeközben a szoba levegője melegszik. Ami miatt az egész probléma kiindult ...

2021. júl. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%

"Több teleshoppos termékkel megjártam eddig"


Na jó, de akkor te egy vadász vagy, aki jár a medvéhez. Ne vegyél ilyen szarokat.

2021. júl. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
56%
2021. júl. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%

semmit sem érnek ezek, talán négány centire a doboztól érezni valami kis hideget.

de a nagyobb baj az, hogy mind a jéf, mind a víz elpárologtatásával szeretne hűteni. A párát a légtérbe fújja és minél párásabb a levegő, annál melegebbnek érzed.


Csinálj egy kísérletet! Felmosóvödörbe rakj egy csomó jeget és tedd rá a ventillátort.

Hűvöset fog fújni, de rohadzl bepárásítja a szobát és csak fuldokolni fogsz...

2021. júl. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
49%

#7 vagyis a mini legkondi ami hul, de nem hut :D


egy ventilator olcsobb jobb


azt vegyel es kesz

Ha nincs valami komolyabbra (ami ugye sokszorosan dragabb, persze ne ugyanilyen elvu legyen mert azokbol a dragak is ugyanolyanok)


ez csak hangos lesz, egy nagy jo legnyomasu ventihez kepest sokkal hangosabb

a para meg sokmindennek arthat

persze kinyithatod ablakot hogy kihuzza, csak akkor a meleg befele fog jonni

2021. júl. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hihetetlen számomra hogy neked bár van interneted mert ide írtál de még nem jöttél rá hogy a telesoppban minden termék egy kínai átverés ,egy bóvli szar amit az ebayről 1000Ft ért lerendelhetsz .


De te ahelyett hogy magadnak megrendelnéd 1000Ft ért kínából inkább képes vagy 10 000 ft ért egy kamu tv soppos cégtől megvenni.


Nálam a ledes zseblámba verte ki a biztosítékot 20 000 Ft ért ,már amikor megláttam akkor tudtam hogy ebayen az max 2000 Ft . Nem véletlenül kapsz mindjárt ajándékba kettőt ha most rendelsz.:D


Szerinted milyen szinten vernek át ha egy 20 000 ft os termékből mindjárt kettesével osztogatnak csak mert most akció van :D


Valószínű hogy tized annyiba sem kerül az a bóvli szar kacat amit rádsóznak.


Szerencsétlen nyugdíjasokra van kiélezve a dolog akiknek kimaradt az internet és a tv előtt bámulnak és telefonjuk van amivel felhívhatják. Szánalmas.

2021. júl. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!