LED szalag hiba?

Figyelt kérdés
Kb fél éves led szalagot este szoktam bekapcsolni, de néha bedugva marad éjszakára is. Azt hittem, ki van kapcsolva, de szerintem 1-2 napja ment már, csak éppen nem működött. Ha kihúzom és bedugom egy pillanatra világít fényesen az egész, majd elalszik. Utána egyes ledek, nem a teljes, nagyon nagyon halvány, szinte észrevehetetlen fénnyel ég. Mi történhetett vele? Egy kapcsolós elosztóba volt bedugva, szombat éjjel vihar is volt. Lehet, hogy az tette tönkre? Viszont más is be volt kapcsolva ugyanazon elosztón, tv, konzol, ezeknek semmi baja.
2021. júl. 26. 22:11
 1/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
55%
Cseréld ki a tápot.
2021. júl. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sajnos fogalmunk sincs mid van.

Ezen tudsz segíteni, linkkel, fotóval, rajzzal, ilyesmivel, hogy könnyebben el tudjuk képzelni azt, amit te látsz, mi pedig nem.

2021. júl. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Szirty ***** válasza:

Tulajdonképpen mi a baj?

Hogy halványan világít amikor ki van kapcsolva? Vagy hogy pár másodpercig világít amikor bedugod? Tulajdonképpen működik egyáltalán vagy nem?

A halvány fénnyel ne foglalkozz. Az eddig is volt csak nem vetted észre.

2021. júl. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!