Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen tabletet vegyek?

Milyen tabletet vegyek?

Figyelt kérdés

Olyan tabletet szeretnék venni, ami nem túl drága, de nem gagyi, ami pár hónap múlva tönkremegy.


Bármilyen típusú érdekel.


Kérlek írjatok pozitív, negatív véleményeket és tapasztalatokat.


Köszönöm a segítségeket.



2021. aug. 3. 10:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem van egy Lenovo M10, azt hiszem 80k volt. Nem rossz, de most azt mondom hogy inkább vettem volna drágábban samsungot.
2021. aug. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én üzletben érdeklődnék. Azt azért előre leszögezném, hogy ne úgy menj oda, hogy kezedben lobogtatsz 200-300K forintot, és azonnal akarsz valamit venni.

Ne mutasd ki ezt.


Nézd meg a tech paramétereket alaposan (RAM, winyó, stb.), és vesd össze azzal, mit érsz fel anyagilag.

Én több helyen megnézném (online is, ma már rengeteg hely van), és ahol legjobban passzol a gép az elképzelésemhez, ott és azt a gépet venném meg.

2021. aug. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nekem még egy tabletem sem ment tönkre, van ami majdnem 10 éves. Attól is függ mire akarod használni.
2021. aug. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem van egy Dell Venue 7140 Pro és egy Dell Venue 7139 Pro, Windows 10 Pro rendszerrel, és mindkettő még mindig úgy működik mint az omega. :)
2021. aug. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!