Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyiket vegyem meg ezek...

Melyiket vegyem meg ezek közül? www.praktiker.hu/search2/index?keyword=led%20szalag&pf-page= 1&pf-size=48&suggestionType=keyword

Figyelt kérdés

A Jysk-ből volt nekünk a konyhai szekrény alatt egy led szalag(kb. 2-3 méter hosszan), nagyon szerettem mosogatásnál, meg este hangulatos volt, de tönkrement és úgy láttam, olyan tekercseset már nem árulnak. Pár éve 5000 Ft volt, fehér színű.

A Praktikerben volna felhasználható kuponom, ezért vennék ott, de nem tudom, melyik felelne meg a fenti igényeimnek. Nem mindegyikhez van odaírva, öntapadós-e, meg nem akarok úgy járni, hogy csak a szalagot küldik, tápegység meg nincs hozzá.



2021. aug. 4. 17:22
 1/1 A kérdező kommentje:
Már nem aktuális...
2021. aug. 6. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!