Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen power bankot vegyek?

Milyen power bankot vegyek?

Figyelt kérdés

Buszozni kezdtem és a yi dach camerámat szeretném működtetni. Nincs a 30 éves buszokban sőt még a 12 éves Credoban sem usb sem 12/24v szivargyújtó. Napi ilyen 12 órát kéne bírni. Mit ajánlotok?


Fontos a kamera mert olyan helyen dolgozok ahol sok a figyelmetlen ember. Egy kollégám szabadságát már megmentette a kamerája.



2021. aug. 14. 11:58
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

Fontos, hogy a kamera egyáltalán képes e töltés közben rögzíteni és, hogy tölthető e USB-vel.


Ha igen akkor egy ilyen 10.000mahes bőven megteszi.


[link]

2021. aug. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tud,otthon amikor próbálgatom arról megy, csak ilyen 4 órát tud kb.
2021. aug. 14. 12:38
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
Xiaomi jó ✅
2021. aug. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%
A műszarfalról, biztosítékokról tuti le lehet akasztani valahonnan 12V-ot. krokodiélcsipesz, szivargyújtó aljzat és kész.
2021. aug. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
59%
Én Xiaomit és/vagy Realme power bankot használok fedélzeti kamerához. Nekem van 12V csatlakozó a kocsiba, de valamiért nem megy. A Xiaomi 20, a Realme 10 ezres. Utóbbi is simán kibírja 5 óráig, hosszabb úton meg nem próbáltam. De mindenesetre inkább 20 ezrest vegyél, az a biztos.
2021. aug. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha van otthon akkus szerszámgéped, USB akku adapzerrel használható az akku powerbank gyanánt.

Neken Bosch van, de van számos más márkához ilyen.

https://www.youtube.com/watch?v=gfTrrBIFqiQ

Egy akkuval egy-másfél hétig tudom töltögetni a mobilom.

https://www.youtube.com/watch?v=gfTrrBIFqiQ

2021. aug. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!