Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Létezik olyan power bank, ami...

Létezik olyan power bank, ami kis tömegű, vékony, tehát zsebben is elfér, és tud legalább 30W-vel, de inkább 45W-vel tölteni?

Figyelt kérdés

A kapacitása majdnem mindegy... akár 5000 mAh-s is lehet, a másik kettő tulajdonságért cserébe.


Olyat, ami 45W-vel tud tölteni, kettőt is találtam, de sajnos ezek tetemes méretűek és súlyúak.


[link]


[link]



2021. aug. 28. 09:33
 1/5 A kérdező kommentje:

Bocsi, az alzapoweres helyett ezt akartam belinkelni:


[link]

2021. aug. 28. 09:36
 2/5 anonim ***** válasza:
25%
sok, az olcsók rendszerint kis teljesítményűek, de 45-tel bármelyik.
2021. aug. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudnál linkelni?
2021. aug. 28. 11:39
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a Mi Power Bank 3 Pro-val nem jársz rosszul semmiképp, bizonyított márka, minőségi akkukat tartalmaznak, átlagnál gyorsabb töltést ígérnek.

Ha a súly miatt nem jó, akkor magadnak kell építened egyet (18650/21700), a lítium, mint akkutechnológia jelenleg itt tart, ennél könnyebbet, ekkora kapacitással nem fogsz találni, amelyekben valós, minőségi akkuk találhatóak.

2021. aug. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Még a súlyt is megértem, csak jó lenne, ha zsebben elférne a telefon mellett
2021. aug. 28. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!