Mit láthatott vajon?

Figyelt kérdés
Tegnap este cigiztem kint, és 9 óra körül fény, halk zúgás és egy nagyon nagy dron repült el felettem.Rendorsegi dron volt, többször itt körözött, hol lejjebb hol feljebb ereszkedett.Ezen van vajon éjjel látó kamera?Mit néztek annyira?
2021. szept. 9. 13:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért nem tőlük kérdezed meg? Honnan tudod hogy az ővék?
2021. szept. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Van éjjellátó kamera is, meg hőkamera is.

kerestek valakit talán

2021. szept. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a közeli utcában az egyik lakó reptette, rendőrségnek nincsenek ilyen alkalmazottai akik drogokat reptetnének munkaidőben vagy azon kívül.
2021. szept. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

#3


Azokat biztos nem reptetnek, az max a szél fújja. 😹

2021. szept. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

dronokat akartam írni. :)


autocorrect -nak jó a humorérzéke.

2021. szept. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#5


Én azt nem szeretem, időnként olyan hülyeségeket írt, és nem mindig olvastam vissza...😹, én az aláhúzósát jobban szeretem.

2021. szept. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mondasz valamit.

kb: 10 -ből 7 hülyeséget ír, leginkább olyan szavaknál érezhető ami 6 -8 betűnél(karakternél) több mert ügye ott több a lehetőség ami kijön a szóból meg a hasonló szavak, mint a dronok, drogok :)


Ne szemeteljük tele.

Észrevételem szerint csak egy fiatal srác lehet az aki kapót egy dront sz.napjára és kipróbálták. :)


Nekem tegnap este(kedd) az volt fura, hogy olyan 22:00 körül egy férfi egy kislányt tanította kerékpározni. Kislány lehetett vagy 4 - 5 éves, a hót sötétben. nem is értettem, hirtelen azt hittem, hogy most fog valaki hátulról fejbe vágni amíg elterelik a figyelmemet a kislány elesésével.

2021. szept. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"rendőrségnek nincsenek ilyen alkalmazottai akik dronokat reptetnének munkaidőben vagy azon kívül"

Aha... Hol élsz? :D

Nem csak a rendőrségnek, de a polgárőrségnek is vannak drójnai és rendszeresen használják is őket felderítésre, ellenőrzésre, stb.

2021. szept. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Részben igazad van, kösz az ismeretet, de hogy éjjel is?


https://www.youtube.com/results?search_query=dr%C3%B3n+rend%..

2021. szept. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen, éjjel is!

Ha hőkamerával kerestek valakit akkor tökmindegy, hogy mennyi látható fény volt.

És nem is kell hozzá nagyon komoly és drága technika egy Mavic 2 Enterprise is bőven elég...

Az embercsempészek is használnak ilyent, ők pont fordítva, a rendőröket nézik, hogy merre járnak és amikor nincsenek a környéken, akkor hozzák át a migránsokat.

2021. szept. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!