Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Megerkezett az uj acer nootbok...

Megerkezett az uj acer nootbokom. Vigyem elektronikai szakuzletbe ahol telepitenitek ra Windows rendszert?

Figyelt kérdés
2021. szept. 22. 09:52
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
81%
Hány éves vagy, hogy a Windows telepítéséhez nem vagy képes annyit klikkelni hogy OK OK OK.
2021. szept. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Vettél hozzá operációs rendszert is, vagy anélkül vásároltad a gépet?
2021. szept. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
0%

Nincs rajta regisztrálatlan Win 10? Mert az Acereket (is) azzal szállítják.

Aztán már csak regisztrálni kell, amihez mindent megtalálsz a Y.t.-on. De ha nincs rajta "próba-Win", akkor is megtalálod a szükséges útmutatás a videómegosztón. Üzletben nem fognak neked semmit telepíteni.

2021. szept. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Nem kaptam hozza DCt vagy ilyemit. A gep, tolto volt csak
2021. szept. 22. 10:12
 5/34 Pelenkásfiú ***** válasza:
68%

Nem is CD-n adják a Windowst (gondolom azt akartad írni), az már régen volt...

Ha van a gépedhez, akkor előre van telepítve, csak a beállításokat kell elvégezni.

Próbáltad bekapcsolni a gépet vagy csak feltételezted, hogy úgy sincs rajta semmi?

2021. szept. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%

"Nem kaptam hozza DCt vagy ilyemit. "

Szerintem optikai meghajtó sincs benne, minek kaptál volna CD-t?

2021. szept. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 qkker1 ***** válasza:
67%

"Ha van a gépedhez, akkor előre van telepítve, csak a beállításokat kell elvégezni.


Próbáltad bekapcsolni a gépet vagy csak feltételezted, hogy úgy sincs rajta semmi?"


Acer évek óta Windows nélkül szállítja a gépeket, kivétel, ha azzal együtt veszed, de azt külön kell megvenni. Alapból esetleg valami Linux van rajta.

2021. szept. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 Pelenkásfiú ***** válasza:
53%

#7 Szerinted mit jelent a "ha" a második mondatom elején? :)

Mivel a kérdező semmit nem írt azon kívül, hogy mi van a dobozban, szerintem teljesen jogos a kérdésem, hogy bekapcsolta-e.

Főleg valaki olyan esetében aki szaküzletben akart Windowst telepíttetni. (És ezt nem lenézően mondom.)

2021. szept. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:

Figyelj,az elejénén is paráztam windows telepítésnél.

De nem nehéz. Kiírod bootolhatóra rufussal, vagy dvd-re, arról indítod a gépet. Igazából magát telepíti fel, neked csak annyit kell megadni, hová telepíted. Utána még néhány adat(fhnév, jelszó, dátum-idő) és kész. Nem nagy dolog. Ha gondolod, írj privátot, segítek!

2021. szept. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
En amikor rendeltem oket akkor kertem a windows telepiteset. Keress egy uzletet ahol megvsinaljak
2021. szept. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!