Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen víruskezelő (appot)...

Milyen víruskezelő (appot) tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

A laptopom (asus) naponta min. 1 szer újraindul probléma észlelése érdekében vagy csak egyszerűen leáll. Gyanítom, hogy vírusos. Milyen víruskezelőt rakjak rá? Help!

Előre is köszi!



2021. okt. 6. 18:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
8%
Te lenni magyár?Van gépen windows oprésen szisztem?
2021. okt. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
30%
Nincs rá semmi szükség. Feljavítani úgy sem tudod, mindenképp újratelepítés szükséges. Utána meg elég vigyázni, nem megnyitni kétes weboldalakat, és sosem lesz újra vírusos.
2021. okt. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
40%
Szedd le a Malwarebytes-t, és vizsgáld át a géped vele. Ha aktív védelem kell, akkor mondjuk leszeded a Kaspersky-t, vagy Avast-ot, nem tudom, mindenki másra esküszik, nekem elég a win 10-en lévő defender + néha lefuttatom a Malwarebytes-t(amit már 10 éve használok). Ha nincs eredeti windowsod, mindenképp legyen aktív védelmed(mert ugye eredetin van), és ha gyakran látogatsz ismeretlen weboldalakat, torrentezel, stb, stb, akkor nagy eséllyel lesz vírusod.
2021. okt. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
2-es adni rosz tanács vírus lenni véletlenszerű ip ping alapján robotnak sacan net
2021. okt. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
7%
360 Total Security. Az én gépemen is ez van, és nagyon jó.
2021. okt. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Malwarebytes
2021. okt. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Nos ez esetben én már csak 1 dolgot tennék: menteném az adataimat és újrahúznám a Windowst. Kínlódna vele a rossebb, az.


Telepítsd újra, tegyél fel egy vírusirtót ami nem engedi alapból hogy megnyiss olyan oldalakat ahonnan összeszedhetsz ilyen dolgokat és ennyi.

2021. okt. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%

Semmi köze az újraindulásnak a vírusokhoz


Elsősorban túlmelegedésre gyanakodnék, de rengeteg egxéb hardveres és szoftveres buktató is lehet. A vírus kb a legutolsó, ami manapság szóba jöhet.


Vidd szervizbe!

Javaslat: T&T informatika vagy Dominik műhelye. Youtube-on rengeteg referenciájuk van.

2021. okt. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
hihetetlen mennyi naiv ember van itt
2021. okt. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a 8;7;6;5 válaszát a többieknek meg csak ennyit üzennék: köszönöm, mostmár nem fogok hülyén meghalni.
2021. okt. 8. 20:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!