Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Jófogáson utánvéttel rendeltem...

Jófogáson utánvéttel rendeltem. Feladták a csomagot, de rájöttem, hogy mégsincs szükségem rá. Mit tehetek? Visszaküldhetem? Vagy csak a szállítási költség ellenében?

Figyelt kérdés

2021. okt. 9. 00:37
 1/8 A kérdező kommentje:
Természetesen magánszemélytől rendeltem
2021. okt. 9. 01:26
 2/8 anonim ***** válasza:
37%
Ne vedd át, akkor visszaviszik a feladónak. Utalással majd kárpótlod.
2021. okt. 9. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Add el te is. Ha becsületes vagy nem küldöd vissza
2021. okt. 9. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%

Meg gondolod magad és a magánszemélyt még meg is kárositod ,mert bukja a csomagfeladás árát és hirdetheti újra terméket .

Máskor gondolkoz mielött magánszemélytöl vásárolsz.

2021. okt. 9. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%

Ha nem veszed át a GLS-nél fekete listás leszel és a többi csomagod is "késni" fog...

megkárosítod az eladót, mert ki kell fizetnie a szállítási díjat és lehet hogy amig kering a csomag az országban addig talál volna egy normális vevőt....

"rájöttem" - gondolom anyukád mondta, hogy nincs rá szókséged :D

Utalj át az eladónak egy 5000-est és akkor talán visszaveszi.

2021. okt. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
én az ilyen majmok miatt csak előreutalás után adom fel csomagban és még azt is ő fizeti természetesen
2021. okt. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#2 vagyok. Le lehet pontozni nyugodtan, de ez a hivatalos módja az elállásnak, ami magánszemély esetén is érvényes, tetszik nem tetszik, ez van. Az eladónak ha visszautalja a posta árát, akkor semmivel nem károsította meg. Oké, eladhatta volna közben másnak, de ez bolt esetén is érvényes: Ha elállnak a terméktől, akkor eladhatták volna másnak. Ha nagyon korrekt akar lenni, maximum utal még extra pénzt a kellemetlenségekért, ennyi.
2021. okt. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
66%
Hogy lett?
2021. okt. 12. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!