Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi lehet a hiba az elektromos...

Mi lehet a hiba az elektromos kerékpárban?

Figyelt kérdés
Feltöltöm teljesen az akkumulátort, majd használat közben húzom a gázkart és ha sokáig húzom (pár perc), látom hogy szépen megy le az akku töltöttség majd leáll az egész rendszer és a kulccsal újra kell indítani. Viszont ha szaggatottan húzom akkor jelzi hogy megy lejjebb az akku szint majd elengedem a gázt és visszaugrik. Az akkumulátor rossz vagy a vezérlés?

2021. okt. 10. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Mennyi idős járgány/akkumulátorok?

Valószinüeg elöregedtek már az akkuk és terhelés határására lecsökken a feszültség amire a vezérlés lekapcsolással reagál.

2021. okt. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Most vásároltam használtan a kerékpárt, az eladó közölte is hogy akkumulátor hibás, viszont még soha nem láttam ilyen terhelésre eltűnő akkuszintet...
2021. okt. 10. 20:14
 3/6 Szirty ***** válasza:

"viszont még soha nem láttam ilyen terhelésre eltűnő akkuszintet..."


Pedig tipikus jelenség. Szinte minden akku így hal meg...

2021. okt. 11. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Zzzoli ***** válasza:
Megnő az akku belső ellenállása, így terhelés hatására nagyot esik a feszültség. Megnézed hogy milyen akkuk vannak benne, aztán megrendeled, találsz ha guglizol, utána pedig megint használod vidáman pár évig.
2021. okt. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Vettem új akkumulátort és ezzel is ugyanezt csinálja...
2021. nov. 13. 20:13
 6/6 anonim ***** válasza:

Nincs benne a használati útmutatóban, hogy tekerni is kell, nem csak a gázkart húzni ha már bicikli?

Ez vagy hiba az akkuvezérlésben, vagy az akku van alulméretezve ahhoz, hogy kvázi robogóként használd.

2021. nov. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!