Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » 400v-os 5 tüskés ipari csatlak...

400v-os 5 tüskés ipari csatlakozóról egyszerű 240v-os ajzatra átalakítót csináltam magamnak, de nem működik.Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Készítettem már korábban egy ilyen átalakítót, de az tökéletesen működött. Viszont most egy hali doboz oldalán lévó ipari ajzatból szeretnék 230v-ot venni és ezzel 16A-el autót tölteni. A töltő be is kapcsol van áram. Van 230 volt,de amint az autó reléi kattannak és el kellene kezdenie fel kúszni a töltőn 0.01A - ról az érték csak 0,35A ig szalad fel és több újra próbálkozás után fel adja a rendszer. A doboz frissen szerelt, nem valószínű ott lehet a baj. A fázist az L1-ről vettem le, a másik kettőt hiába próbálom nincs benne feszültség. A szekrényben egyébként 3 db 40A-ey kismegszakító és egy fe relé található, asszem schneider márkájú, ha jól emlékszem 63A van rajta. Tudna nekem segítem egy hozzá értő és elmondani, hogy mit rontottam el vagy nem vettem figyelembe? :( nagyon nagyon szépen köszönöm előre is és örök hála!

#villanyszerelés #három fázis #Három fázisról egy fázisra átalakító #Fe relé #Autó töltés. #Ipari csatlakozó
2021. okt. 18. 14:04
 1/3 anonim ***** válasza:
67%

Ha minden jól van bekötve, akkor működik.

Tehát valami nem jó.

A leírásod alapján nem értesz hozzá, tehát kell valaki aki aki megkeresi neked mi a baj.

2021. okt. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

"nem valószínű ott lehet a baj"

"a másik kettőt hiába próbálom nincs benne feszültség"

hát mégis valami baj lehet

2021. okt. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Szirty ***** válasza:
Ennyi infó nem lesz elég a hathatós segítséghez!
2021. okt. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!