Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van olyan mikrofon ami effekte...

Van olyan mikrofon ami effektek nélkül is nagyon jól hangzik?

Figyelt kérdés

Kéne egy mikrofon amit lehetőleg 60 euróért vagy az alatti árakon árulnak?

Olyan kéne ami effektek nélkül is jól hangzik pl. nincs alatta súgás (háttérzaj nélküli) nem nagyon veszi be az egér/billentyűzet kattogást stb. És ha lehet akkor nem küldenének semmit csak magát a mikrofont meg kábelt.



2021. nov. 7. 16:05
 1/2 A kérdező kommentje:
Bocsi a kérdőjelért az első mondatnál!
2021. nov. 7. 16:10
 2/2 anonim válasza:
Nagyon gyakori mikrofon az auna mic 900b. Sok ismerősöm használja ezt a mikrofont és mind meg van vele elégedve. Árban egy nagyon kicsit az általad megadott fölött van. Én bármikor beszéltem valakivel online aki ezt a mikrofont használta, tökéletesen megfelelt az összes elvárásnak amit te felsoroltál és szép, tiszta hangja volt. Sok tartalom gyártó is ezt a mikrofont használja, szerintem érdemes ránézned, olvasni pár véleményt róla, megnézni 1-2 teszt videót.
2021. nov. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!