Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Egy olyan hangszórót be lehet...

Egy olyan hangszórót be lehet e kötni autóba ami 220v?

Figyelt kérdés
Nemnagyon értek hozzá és én bese kötném ha kehetséges viszont az lenne a kérdés hogy egy logitech z625 ös 2.1 es hangfalat be lehet e kötni a kocsiba és ha igen hogyan?Köszi a válaszokat!:)

2021. nov. 14. 06:03
 1/5 Szirty ***** válasza:

Ha veszel egy kocsiba való invertert akkor használhatod, de nem igazán optimális megoldás...


[link]

2021. nov. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Természetesen bele lehet kötni, nem csak 220-t hanem bármi mást is.

(csak semmi értelme)

2021. nov. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Te nem hagszorora hanem erositivel egybeepitett hangfalra gondolsz.


Ket lehetoseg van:

1. Szerzel egy invertert ez 12V-bol csinal 220-230V ot. Amirol mukodhet a hangfal.

2. Ha kulso tapegyseges a hangfal akkor olyan fesz atalakito (DC/DC konverter) kell ami azonnal a kivant feszultsegre alakit. Ha 12V kellene akkor az sem kell.


Viszont egyre keszulj. Foleg a benzines autok 12V (13,5V)-ja iszonyat "zajos" a gyujtas miatt. Erre a tapokat megfeleloen szurni kell. Szoval erhet meglepetes.

2021. dec. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Na megneztem a z625 belso tapos. Tehat sok buhera kellene a kozvetlen 12V os hasznalathoz.


De ahogy elnezem k. draga. Ha ehhez veszel egy invertert szerintem nem sokkal (100eFt) tobbert egy belepo szintu autos erositot es ket egyszerubb hangfalat tudnal szerezni. Akar hasznaltan. Amit meg be is tudsz fixen epiteni rendesen ahogy kell.


A Logitech cuccot hogyan szerelned be? A hatso ulesbe szijaznad? Hidd el nem arra van kitalalva.

2021. dec. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2021. dec. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!