Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szeretnék venni egy vezeték...

Szeretnék venni egy vezeték nélküli forrasztót, mi a véleményetek és tapasztalatotok a lent link élt pálkaról ?

Figyelt kérdés
[link]

2021. nov. 16. 17:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Vezeték nélküli forrasztóval nincsen tapasztalatom.

Viszont! Régóta használok Weller pákát, és ennek nincsen párja, az biztos. Számtalan hegy belefogható, hőálló vezeték, egész napos használat mellett is soktíz évig bírja.

De ha mindenképp vezetéknélküli kell, akkor létezik Weller pákából is 12V-os, azt egy akksiról tudod működtetni. Én most a minőséget képviseltem, sajnos sok más pákában csalódtam.

2021. nov. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez az akkus páka 8W-os. Egy használható Weller páka 60 Wattos, a 40-es már csak nagyon kicsi forrasztásokhoz elég. Ha vezeték nélküli kell, akkor már inkább egy gázos páka, azt lehet használni. (Nem mellesleg 10 másodperc a töltése)
2021. nov. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Rendben, nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

Lehet keresek gázost :)

2021. nov. 17. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!