Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Lehet kapni olyan fejhallgatót...

Lehet kapni olyan fejhallgatót vagy fülhallgatót, aminek hosszú vezetéke van?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ma már mindenhol vezeték nélkülieket kapni, de nekem olyan kellene, aminek hosszú, akár ilyen 2 vagy több méteres vezetéke van. Létezik ilyen? Hol lehet kapni?

2021. nov. 21. 22:34
 1/6 anonim ***** válasza:
2021. nov. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy Kingston Hyperx Alpha fejhallgatóm van, amely az átalakítóval együtt van vagy 3 méter 😄 anélkül kb 1m (átalakító = 3.5 Jack -> külön mikrofon, külön hang kimenet, nem tudom mi a neve :D)
2021. nov. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"Tudom, hogy ma már mindenhol vezeték nélkülieket kapni"

Ez nagy tévedés, a vezetékesek többségben vannak.

Én ezt ajánlom:

[link]

Ugyan az mint a feljebb írt Cloud csak töredék áron.

2021. nov. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én miért nem opció a kedvenc fülesedhez venni 500 Ft-ért egy 3,5 mm-s hosszabbítót?
2021. nov. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Utolsó, dehogynem opció! Csak nem tudtam h ilyen létezik 😅😅 Úgyhogy köszi a tippet!
2021. nov. 22. 00:25
 6/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Nálunk is anno hosszabbítóval volt megoldva, a füles kábele volt kb. 2méter,plusz volt hozzá még 1 méteres hosszabbító.
2021. nov. 22. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!