Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogy tudnám bekapcsolni a...

Hogy tudnám bekapcsolni a fejegységet állandó áramról?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Adott egy Pioneer MVH-S520BT fejegység. Hogy birom azt megoldani, hogy ne csak gyújtáson működjön?



2021. dec. 9. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha szabványos ISO csatlakozós, akkor a piros tápkábelt is át kell kötni oda, ahova most csak a sárga megy. De vigyázz, mert így csendben le tudja meríteni az akksit, ha nem figyelsz.
2021. dec. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, de akkor meg nem működik az, hogy amikor leállítom akkor kikapcsoljon. A több éves olcsóbb fejegységem ezt tudta, és akkor ez miért nem?
2021. dec. 9. 21:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Szóval akkor is működjön, ha nincs gyújtás, de ne működjön, ha nincs gyújtás? Lehetetlent próbálsz megvalósítani. Ehhez egy külön vezérlőbemenet kellene a fejegységen minimum.
2021. dec. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Előző fejegységem úgy működött, hogy ugye a piros gyújtáson volt a sárga az állandó áramon. Gyújtásra bekapcsolt(kivéve ha kézileg volt kikapcsolva) és gyújtás elvételre kikapcsolt. Illetve akkor is tudtam használni, mikor le volt állítva az autó, nem volt rajta gyújtás, ugye kiírta, hogy gyújtás hiánya miatt 1 óra múlva kikapcsol de ment hiábtanul.
2021. dec. 9. 22:00
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor miért nem ezzel kezdted.

Az előzőben volt egy funkció, ami ebben nincs. Nem bekötés dolga. És nem tudod áttenni.

Amúgy nekem is van a Toyotába hasonló, leállítom az autót akkor minden kikapcsol, de külön be tudom kapcsolni vissza a rádiót.

Hogy amit vettél, miért nincs benne? Költői kérdés.

Kell egy ilyen, egy relé és egy nyomógomb. Ezzel megvalósítható a funkció:

[link]

2021. dec. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!