Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi ez az instagram ellenőrzés?

Rokacica kérdése:

Mi ez az instagram ellenőrzés?

Figyelt kérdés
Amikor megpróbáltam belépni fiókomba, akkor kiírta az instagram, hogy jelentkezzek be, és miután beírtam kiadta, hogy az adataidat ellenőrizzük, 24 órán belül kérhetek újra ellenőrzést.... Megkértem barátnőm nézze már meg a fiókom, de az van kiírva, hogy instagram felhasználó, és semmilyen médiatartalom nem volt megjeleníthető profilképet beleértve, viszont a fenti adatoknál írta hogy xy db bejegyzésem van. Esélytelen, hogy letiltott volna az instagram, hiszen nem tettem fel tartalmat legalább 2 éve. Ha valaki valamit tud, vagy hasonlóval találkozott kérem ismertesse velem! Köszönöm.

2021. dec. 24. 15:09
 1/6 A kérdező kommentje:

[link]


Ezt adta ki mikor beírtam az adataimat az alkalmazásban.

2021. dec. 24. 15:11
 2/6 A kérdező kommentje:

[link]


Egy ilyen ellenőrző kódot is kért az instagram, amelyet a telefonszámom beírása után kaptam.

2021. dec. 24. 15:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Adathalászat szaga van a dolognak.
2021. dec. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jó lenne látni a webcímet is.
2021. dec. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nincs webcím ez az instagram alkalmazásán belül van, amint bejelentkezni próbálok.
2021. dec. 24. 18:01
 6/6 A kérdező kommentje:

És másik instagramból nézve a profilom teljesen el van veszve.


[link]

2021. dec. 24. 18:08

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!