Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Xbox series s 4k uhd közelről...

Dodu22 kérdése:

Xbox series s 4k uhd közelről a fifa 22 ben az emberek homályosak hogy kell kell a tvt ráhangolni az xboxra hogy a 1040p vagy a 4k közelről is gyogyoru légyen? Vagy az xboxot a tvre egy vidor tudtok esetleg !!

Figyelt kérdés
2021. dec. 28. 17:27
 1/6 A kérdező kommentje:
Samsung 5273 crystay uhd 4k tv 2020as nem értem mert ijen a kep a barátomnak ps4 pro van és nála tiszta közéről is A kép szóval nem hiszem el hogy egy xbox series s en közel nem lehet látni pl az embert akivel vagy !
2021. dec. 28. 17:40
 2/6 anonim ***** válasza:
A Series S maximum 1440p-t tud, ami a 4K-s TV-nek nem a natív felbontása. Persze ettől még nem lesz homályos, szóval máshol lesz a probléma, amit ennyiből nem fogunk tudni megjósolni. Legalábbis én biztosan nem.
2021. dec. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De csak a fifanal ijen a forza 5 nel vagy másnak nem szóval nem tudom
2021. dec. 29. 00:20
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy bug amit az EA is elismert és állítólag a 21et is érintette egyeseknél. Ígérték, hogy dolgoznak a javításán, de októberben még nem volt semmilyen értékelhető változás. Itt a hivatalos fórum ha érdekel: [link]


Annyi ment nekik, hogy 140+ oldalnyi panaszáradat után lezárták a topicot azzal, hogy majd lesz valami. Szegény - világ egyik legnagyobb - cégnek gondolom nem sürgős javítani, de a pénzt beszedték.

2021. dec. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Jut eszembe ha nem lenne lefrissítve a játék mindenképpen tedd meg. Csak netre kell kötni a gépet és elindítani a játékot. Ha van frissítés akkor leszedi. Hátha egyszer csak lesz valami. Én személy szerint nem tudom megmondani mert nem Fifázom.
2021. dec. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2021. dec. 29. 12:08

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!