Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért villan fel a szervizlámp...

Miért villan fel a szervizlámpa 3500-as fordulatszámnál?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy Opel Astra G-m van, 2004-es, és egy hónapja ha elérem a 3500-as fordulatszámot, felvillan a szervizlámpa, meg rángatni kezd a kocsi. Megnéztük a hibakódot, de hiába írtam meg egy szerviznek, ők azt mondták, nincs ilyen. A kivizsgálásért egy rakás pénzt kérnek el, szóval gondoltam, hogy ha valakinek esetleg volt hasonló esete, esetleg meg tudná osztani?

2022. jan. 6. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi volt a hibakód?
2022. jan. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
607
2022. jan. 6. 16:18
 3/4 anonim ***** válasza:
2022. jan. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amit találtam róla, de ezt lehet te is megtaláltad, hogy ez a vezérlő modul csökkentett teljesítmény hibára utal, szerintem az ecu-nak van valami hibája, szerintem ilyen cégeknél kéne érdeklődni: autodigit, vezérlőjavítás team.
2022. jan. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!