Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Fali internet csatlakozó...

Fali internet csatlakozó segitség?

Figyelt kérdés

Az lenne a kerdesem hogy most koltoztem lakasba es be lett kotve az internet/tv.

A falbol kijon egy koax kabel vagyis ketto, az egyik a tv a masik meg a modembe, a modembol a router stb. Na de, van egy masik fali csatlakozo is amibol vagyis amin van egy ethernet bemenet. Meg lehet azt valositani hogy ne kelljen koax es modem hanem a masik csatibol kihozok egy ethernetet egybol a routerbe es ennyi? Szoval ki lehet iktatatni valahogy a modem-et vagy az szukseges?

Koszonom elere is a valaszt!



#internet #router #kábel #modem #TV #Fali internet csatlakozo
2022. jan. 11. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát persze, a szolgáltató csak azért szereli fel nálatok a modemet, hogy ne náluk porosodjon. Nyilván ki le lehet szerelni a modemet, legfeljebb nem lesz interneted.
2022. jan. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De akkor a falon levo ethernet csati mire szolgal? Nyilvan tudom hogy internet de hogy lehet megoldani hogy onnan legyen netem es ne a koax-bol? (Mikor jottek beszerelni akkor egy farok szerelot fogtam ki mert o tole ertelmes valaszt nem kaptam)
2022. jan. 11. 20:08
 3/4 anonim ***** válasza:
80%
Gondolom az előző lakók behúzták, és van másik fele is a lakásban. Vagy az előző lakók behúzták, hogy kintről mehessen be UTP is, ha a szolgáltató olyat ad (pl DIGI), akkor meg a lakáson kívül van a másik fele, és nincs beledugva semmi. De ezt innen messziről nehéz ám megmondani.
2022. jan. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Jaa ertem!

Nagyon szepen koszonom a valaszod!

2022. jan. 13. 20:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!