Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám összepárosítani...

Hogyan tudnám összepárosítani a bluetoot-os fejhallgatót tablettel?

Figyelt kérdés

A fejhallgatót NFC-vel is össze lehetne párosítani, de a tablet nem NFC-s. Régebben mobiltelefonnal össze tudtam párosítani NFC nélkül is, csak bluetooth-al.

A tablet nem találja a fejhallgatót, megnéztem a használati utasítást, de nem segített. Néztem videókat is erről, de nem sikerült. Mit tudok csinálni?



2022. jan. 23. 12:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Le tudod tölteni a kezelési útmutatót.

[link]

2022. jan. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Azt már nézte!
2022. jan. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
82%

Olvassa és értelmezze is, ne csak nézze, az sokat segít. :)


Bizonyára van benne párosításra vonatkozó rész, gondolom olyan típus, ami nem látható folyamatosan a készülékek számára, csak amikor be van kapcsolva a párosító üzemmód. Típus híján nem tippelgetnék feleslegesen, hogyan kell. Követni kell a használati erre vonatkozó utasításait.

2022. jan. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!