Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Létezik, hogy egy laptopnak...

Létezik, hogy egy laptopnak ne legyen wifi-je, hanem csak kábellel tudjon csatlakozni az internethez?

Figyelt kérdés
Próbálok egy régi (5+ éves) apró mérerű laptopot beüzemelni, és hiába írtam be az internet adatokat korrektül, még sem tud csatlakozni. Megpróbáltam a mobilinternettel is és ahhoz sem tud.

2022. jan. 23. 12:47
 1/5 anonim ***** válasza:
19%
Nem neked való ez. Valami egyszerűbb dologgal játssz inkább.
2022. jan. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Zzzoli ***** válasza:
100%

Nagyon réginek kellene ahhoz lennie hogy ne legyen wifi, nálad inkább driver probléma van.

Milyen lapi? Milyen operációs rendszert akarsz?

2022. jan. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen laptopom hogy nem volt benne wifi - de még az ezredforduló környékén. Vettem bele usb-set.
2022. jan. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor wifis rész elromlott mert az 5+ éves gépekben is volt már wifi de 10+ évesek én is .
2022. jan. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Létezik, hogy egy laptopnak ne legyen wifi-je"

Létezhet. Akár úgy, hogy eleve nem volt benne, de lehet az is, hogy ki lett belőle véve a bővítőkártya vagy elromlott.


Egyébként milyen laptopról van szó? Milyen operációs rendszer, annak melyik verziója? Az eszközkezelőben látszódik a vezetéknélküli kártya? Meghajtóprogram fel van telepítve hozzá?

2022. jan. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!