Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyhogy ilyen nagy az árkülön...

Hogyhogy ilyen nagy az árkülönbség?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


A második táp több, mint 2x drágább az elsőnél.

Melyiket érdemes megvenni?

A V-tac azért drágább mert az annyival jobb?



2022. jan. 23. 15:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Az öt év garancia ne jelent Neked semmit?
2022. jan. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Szirty ***** válasza:

A drágábbra 5 év garancia van. Ez is számíthat az árban.

Egyébként a műszaki adatok és információk zavarosak és ellentmondásosak. Nem igazán növeli a hitelességüket.


A drágábbnál külön vastagon szedve kiemelik, hogy passzív hűtése van, nincs benne ventilátor, ezért csendes.


"Nagy teljesítménye ellenére (360W) ventilátor nélküli típus, így biztosított a hangtalan működés"


Két bekezdéssel lejjebb meg ez áll:


"Ventilátoros, aktív hűtéssel rendelkezik, ezért beépítését csak kapcsolószekrényekbe, illetve olyan helyekre ajánljuk, ahol a hűtőventilátor által keltett zaj nem zavaró!"

2022. jan. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen ez furcsa hogy ilyen ellentmondás van a leírásban.

De biztos hogy nincsen benne ventilátor mert az látszana.

A V-tac webshopján 16 6000 Ft-ba kerül.

de még így is bőven kétszer drágább mint a másik.

Oké hogy 5 év garancia, de a másikból 2db-ot tudsz venni ennyi pénzért és akkor azok együtt 2-en biztos hogy több mint 5 évig bírják.

Ez most hülye példa volt, csak azért írtam mert szerintem a plusz garancia nem ér ennyit.

Viszont lehet hogy a drágábbik jobb minőségű alkatrészekből van összerakva

2022. jan. 23. 16:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem mindegy? Az egyik elfogyott a másik meg hosszú átfutással rendelhető :D
2022. jan. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Viszont lehet hogy a drágábbik jobb minőségű alkatrészekből van összerakva"


nem csak lehet, biztos. A VTAC egy elég jó márka, LED fényforrásaik vannak pl. Samsung chippel is. Nálunk a család 4 tagjánál kb 100 db fényforrás dolgozk tőlük 6. éve, eddig 1 nyekkent meg. Pedig én 3x költöztettem őket, ki-be tekergetve, különféle felhasználási helyeken. (Nem figyeltem rá, hogy a WC-ből a WC-be, kamrából a kamrába kerüljön át.)

2022. jan. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!