Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Gyorsan merül az apple pencil...

Gyorsan merül az apple pencil ha nem használom mit csináljak?

Figyelt kérdés

1. Generációs apple pencilem van és nagyon szeretem. Viszont egy gondom van vele. Mégpedig az, hogy amikor nem használom nagyon hamar merül de amikor használom akkor nem. Tegnap este töltöttem fel 100%-ra most pedig 80%-on van pedig nem használtam. Néha van olyan mintha “kikapcsolna” nem tudom hogy ez lehettséges e és akkor nem merül annyira gyorsan de ezt a “kikapcsolást” nem én csinálom hanem magától csinálja és nem tudom hogyan. Amikor megfogom a ceruzát vagy elkezdem használni “bekapcsol” úgymond.

Van esetleg valakinek valamilyen ötlete arra, hogy hogyan tudnám kiküszöbölni ezt a problémát?



2022. jan. 29. 13:34
 1/3 Szirty ***** válasza:

"Gyorsan merül az apple pencil ha nem használom mit csináljak?"


Használd!

2022. jan. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már vártam:/
2022. jan. 29. 18:03
 3/3 Szirty ***** válasza:
:)
2022. jan. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!