Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Apple pencil 2021es iPaddel,...

Apple pencil 2021es iPaddel, mennyire érezni a késést a pencillel?

Figyelt kérdés

Nos sziasztok, most vettem egy Ipad prot, tegnap jött meg, rajzoláshoz használnám(procreateben), tegnap rendeltük meg az 1. Generációs apple pencilt, plusz egy üvegfóliát rá.

A kérdésem az lenne, hogy mennyire érezni a késést a rajzolásnál? Nagyon zavaró, feltűnő?

A másik pedig, hogy ha pl.: 1 héten majdnem minden nap rajzolok, 1-2-3 órát, úgy hogy üvegfólia van rajta, mennyi idő alatt kopik el a hegye a pencilnek?

Előre is köszönöm a válaszokat! :33



2022. márc. 10. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem késik sokat. Hamar megszokja az ember.

Milyen iPadot rendeltél, 1.gen penxil kell hozzá biztosan??

Én elég régóta használom - igaz fólia nélkül, de még nem érzem kopott nak. Igaz nem is használom 3 órát. De nem kopok gyorsan, nem kell hetente új hegyet venned, nyugi!

2022. márc. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megnéztem és állítólag az 1 gen kell hozzá, köszi a választ!
2022. márc. 10. 18:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Régi apple pencil kell a sima ipad hez ez biztos.


Én air 3 al használom és nem lehet észrevenni fóliával és anélkül sem.

2 éve használom a pencilt és még nem cseréltem rajta eddig hegyet szval ezen ne aggódj.

2022. márc. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ neked is! Amúgy a címben elírtam, nem sima hanem ipad pro, de ez most lényegtelen.

Egyébkét megjött már a ceruza, 1. generációs, nagyon szép, már csak az üvegfóliára várok, anélkül nem szeretném használni :)) tudom ebben nincs sok logika de ne kérdőjelezzetek meg xDD

2022. márc. 14. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!