Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ps 3 és Ps Vita megéri 2022-be...

Ps 3 és Ps Vita megéri 2022-ben???

Figyelt kérdés
Ps 3-mat szeretnék vásárolni, de multkór láttam egy Ps Vitát egész jó áron, így nem tudok dönteni!!! Habár a Ps Vitára nincs sok játék, de baromira tetszik a hordozhatósága!!!A Ps3-hoz persze jóval több játék társul, de nem hordozható!!! Ti melyiket vennétek 2022-ben a kettő közül???

2022. ápr. 11. 13:53
 1/2 anonim ***** válasza:
64%
Ha neked fontos a hordozhatóság, akkor nincs kérdés. Én általában nem szoktam tömegközlekedési eszközökön játszani, ezért a PS3-at mondanám, azzal a kikötéssel, hogy nyár óta már nem lehet a digitális áruházból vásárolni, ezért érdemes lehet "feltörni", igaz az online tartalmakhoz úgy nem lehet hozzáférni, de szerintem lassan már amúgy sem, nem támogatják már ezeket a konzolokat.
2022. ápr. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
43%
Lehet vásárolni továbbra is a PS Store-on PS3-on. Bár nem igazán éri meg, mert elég drága és már évek óta nincsenek akciók.
2022. ápr. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!