Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen témák érdekelnek...

Milyen témák érdekelnek titeket villanyszereléssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nemrég elkezdtem dolgozni egy webáruháznál, ahol többek között blogot kell vezetnem. Elsősorban elektromos anyagot, segédanyagot és kellékeket árulunk, illetve földkábeleket, lámpákat stb. stb.

(Általában villanyszerelők szoktak nálunk vásárolni)

Kicsit kifogytam az ötletekből, hogy miről írjak, ti miről olvasnátok szívesen, mi keltené fel a figyelmeteket?



2022. ápr. 21. 20:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Tessék, egy sorozat: "A villanyszerelő tanácsai: milyen megoldásokat javasoljunk megrendelőinknek?"


A sorozat témái:


- Háztartási érintésvédelem kisgyerekes háztartásokban


- Energiatakarékos megoldások (időkapcsolók, fogyasztók cseréje stb.)


- Hogyan válasszunk hosszabbítót és elosztót, és hogyan helyezzük el?


- Számítástechnikai eszközök különleges igényei (szünetmentes tápok)


- Hogyan óvjuk drága eszközeinket? (Túlfeszültség elleni eszközök)


- Fürdőszobai/konyhai biztonsági megoldások


- A házi barkácsműhely vagy garázs áramellátása


- Profi megoldások elektromos közlekedési eszközök töltésére a rollertől az autóig


Így hirtelen ennyi :)

2022. ápr. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Szirty ***** válasza:

Érdekes téma lehet még az "ÁVK sötét oldala" vagy "alternatív kapcsolás impulzusrelé nélkül 4 helyről".

Esetleg "csillag-delta motor indítás irányváltással". Vagy ugyanez két sebességű motorral...

2022. jún. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tehát 2 hónapja kaptál témaötleteket, és még nem állítottál össze egy anyagot se? Vagy csak az itteniek előtt titkolod? És még csak meg se köszönted a témákat?
2022. jún. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

3. Eddig volt még miről írjak, havonta 1x kell, ami eddig 2 cikk. A második válaszoló jókat írt, de azok bonyolultak, mert nem feltétlen csak villanyszerelők olvassák. Az első válaszból biztos hogy fogok felhasználni többet is.

Szóval az első 2 válaszolónak MOST köszönöm meg.

2022. jún. 25. 12:48
 5/9 Szirty ***** válasza:

"A második válaszoló jókat írt, de azok bonyolultak"


Hát ha az AVK, az alternatív kapcsolás és a csillag-delta motor indítás bonyolult, akkor én tuti hogy részecskefizikus vagyok!

2022. jún. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hát igazából nekem semmi közöm a villanyszereléshez, csak a weboldallal foglalkozok meg a bloggal, szóval nekem részecskefizikának tűnik minden ilyesmi :D De azért is én csinálom, mert ha én megértem akkor a más, nem villanyszerelő is megfogja érteni :D

ui. minden elismerésem a villanyszerelőké én sose fogom megérteni ezeket a dolgokat :D

2022. jún. 25. 13:29
 7/9 Szirty ***** válasza:

Tehát olyasmiről kell írnod amit nem értesz, a témához semmi közöd, nulla tapasztalatod van... :-/


Szép, új világ!

2022. jún. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Na jól van. Van egy adott téma, annak utána nézek, utána elolvassa 2 villanyszerelő is, ami olyan azt korrigálják.. Nyilván van benne munka, nem ilyen fekete-fehér az egész..

Már az elején írtam, hogy nem csak villanyszereléshez szükséges termékek vannak fent..

2022. jún. 25. 15:19
 9/9 Szirty ***** válasza:
Ha rendesen lektorálják az rendben van, de vigyázni kell ne menjen el a téma marketing-bulvár bullshit irányba, mert azzal már Dunát lehet rekeszteni most is.
2022. jún. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!