Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Karbantartó doboz nélkül nem...

Karbantartó doboz nélkül nem lehet nyomtatni?

Figyelt kérdés

Üdv!

Vettem egy nyomtatót, de tele a karbantartó doboza, esetleg ha kiveszem a dobozt és azokat amik a festéket magukba szívják kifacsarom, vagy simán üresen azok nélkül teszem vissza a dobozt fog nyomtatni?

Igazából jelentősebb összeget fordítottam rá nem akarok még!


2022. máj. 7. 14:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Típus?
2022. máj. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Epson Workforce Pro WF-5690
2022. máj. 7. 14:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Vedd ki és próbáld meg kifacsarni. Meglepődnék, ha sikerülne.
2022. máj. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon jó ötlet. Facsard ki és úgy tedd vissza.
2022. máj. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__egyeb-..

Pár naponta feltesz ilyen kérdéseket...

2022. máj. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Aszongya nekem privátban: "Téged mit érdekel én mit teszek ki ide ? Mi közöd hozzá?"

Nos azért jegyeztem meg az 5-ös válaszban (és nem jelentettem), hogy lássák azok is akik a másik kérdésedet nem olvasták, hogy 4-e óta nem vagy képes megoldani a problémát, hanem itt kínlódsz. Ráadásul úgy, hogy az oldal szabályzatát nem tartod be, mert többször is felteszed ugyanazt a kérdést.

Hidd el, hogy ha tudnánk a választ, akkor már elmondtuk volna. Feleslegesen nem szivatunk senkit.

De lásd kivel van dolgod, keresgétem kb 3 percig a neten.

- nem lehet kifacsarni, mert chip van rajta, nem csak a tinta mennyiségét nézi, hanem példányszámot meg még mást is. Tehát a chipet is ki kéne sütni.

- találtam raktáron lévő cuccot 12700 forintért:

[link]

Tekintve, hogy cirka 30000 egy patron a cuccba (és 4 kell bele), ez az ár nagyon nem néz ki húzósnak.

- de alin van ócóé is: [link]

Ha ennyit nem akarsz rászánni, akkor gyújtsd fel!

Egy ilyen készüléknek a karbantartása és az üzemeltetése sem olcsó. Ezt ha nem tudod elfogadni, akkor nem kell ilyen készüléket vásárolni.

2022. máj. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2022. máj. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!