Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen digitalizációs táblát...

Milyen digitalizációs táblát javasoltok?

Figyelt kérdés

Üdv

Vettem 14.990 Ft-ért egy X-pen G430S készüléket, azonban egyáltalán nem vagyok vele megelégedve, mert rohadt ronda vele a kézírásom, hiába írok szépen. Valószínűleg ennek az az oka, hogy ez egy igen kicsi gép, a monitorom pedig 27"-os. Pedig prübáltam a Microsoft Whitebordhoz beállítani, hogy ne az egész területen érzékelje az írást, csak egy részén, de egyszerűen nem tudok mit tenni. Ha nagyon kicsivel írok, akkor is óriásik lesznek a betűk, és rohadt ronda. Ez nagy hátrány.

Mit gondoltok, ha veszek mondjuk egy 15"-os táblát, vagy legalább egy 13"-ost, azzal elkerülhetem ezt a gondot?

Köszi előre is a tapasztalatokat, tanácsokat

Esetleg linket is küldhet valaki, ha vannak jó tapasztalatai.

Win10-et használok, bár gondolom mindegyik komptabilis ezzel az op rendszerrel.



#kiegészítő #Digitalizációs tábla
2022. máj. 14. 21:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Csak a wacom!
2022. máj. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%
És nem digitalizációs hanem digitális tábla :)
2022. máj. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszi kettes a korrigálást, én ehhez nem értek :D

De most már ezt is tudom:)

Wacomon belül melyiket javaslod egyes? (Mentek a zöld kezek).

Megőrülök ettől a kis sz*rtól, megpróbálom legalább a feléért eladni, hátha jobban tudja használni az, akinek nem ilyen lapátkeze van mint nekem :D

2022. máj. 14. 21:14
 4/11 A kérdező kommentje:
Megnéztem a wacom termékeket, azt írják, hogy beépített Bluetooth-os kapcsolat. Ez mit jelent? Kábellel is össze tudom kötni, ha én úgy akarom?
2022. máj. 14. 21:15
 5/11 A kérdező kommentje:

Wacom Intuos Pro L

Ezt ajnljátok? Ezzel szépen lehet írni, ha alapesetben szépen írok? Whiteboardot kívánnék a továbbiakban is haszálnni (Microsoft)

2022. máj. 14. 21:17
 6/11 A kérdező kommentje:
Ja 200 ezer, annyi keret nincs rá :D
2022. máj. 14. 21:17
 7/11 A kérdező kommentje:

[link]


Ezt megtudnám venni. Ezt tudja valaki javasolni? Bocsi, hogy ennyit írok, csak nagyon kellene egy pedagógus számára is megfizethető termék... :D

2022. máj. 14. 21:19
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyes és kettes vagyok. Hasonló van nekem is, szerintem szuper 😊
2022. máj. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi, akkor megveszem:)

Szép estét:)

2022. máj. 14. 23:06
 10/11 anonim ***** válasza:
Neked is :)
2022. máj. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!