Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Orr fűrész (szablyafűrész)...

Orr fűrész (szablyafűrész) fűrészlapok csereszabatosak? Gyártótól független a fűrészlap befogásának a kialakítása? Később Porotherm téglát szeretnék vágni, erre való fűréslappal, mekkora teljesítményű (hány wattos) fűrészt érdemes venni?

Figyelt kérdés
Közel jövőben szeretnék beszerezni, de nem ismerem ezt a fajta fűrészt, sosem dolgoztam még vele. Minden hasznos információnak örülnék.

2022. máj. 26. 13:18
 1/1 anonim válasza:

Elvileg szabványosak és csereszabatosak, de persze van néhány gyártó, aki úgy gondolta, hogy ő másként képzeli el, viszont ők is orrfűrésznek hívják a terméket. Nem sok van, de azért oda kell figyelni!

Én is vágtam 38-as Porothermet a legnagyobb lappal (talán Bosch meg még valaki csinál ekkorát). Nekem az alap Makita van, még mindig ugyanazt árulják.

2022. máj. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!