Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Elektromos cigibe hogyan...

Elektromos cigibe hogyan lehet olyan liquidet keverni, mint amilyen az elf barokban van?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már lassan két éve, hogy e cigizek, mindig is magamnak kevertem a liquidet. Rengeteg fajta aromát kipróbáltam már különböző alapokkal (70/30, 50/50) és különböző keverési arányokkal is. Nikotinsót és nikotin boostert is használok(3-4 mg/ml a nikotin mennyisége). A legtöbb liquidem 1-3 hónapig érik amikor elkezdem őket használni. Többnyire 10 %-ban keverem az aromát a bázishoz, de van amikor 15. Többnyire big mouth termékeket veszek.

Steam crave aromamizer supreme v3 advanced kit-et használok (eléggé komoly cucc) single coillal, tág és rövid csővel, ami a kazánból vezeti fel a driptiphez a gőzt. Driptipem 810-es, nagyon széles és rövid. Ezáltal langyos gőzt kapok közepes levegőzésnél. Ez egy Dl tank, de nézzetek rá ha nem ismeritek (egyébként csak ajánlani tudom). Vattázni jól tudok, azzal biztosan nincsen baj.

Nem érzek elég intenzív ízeket, és és föld a különbség az e cigim és az elf barok íze közt.

Igazán örülnék, ha valaki el tudná mondani a megoldást! :)



2022. máj. 28. 15:23
 1/2 anonim ***** válasza:
14%
Inkább sportolj, meg ilyenek ehelyett az ecigi sznobkodás helyett! Hogy valakinek erre álljon fel, besz@rok.
2022. jún. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Attol hogy valaki ecigizik attol meg sportolhat...

En pl a baratnommel jarok konditerembe. Most, hogy megjott a meleg, a Dunara jarok kajakozni.

Az, hogy ertek a temahoz(egy halado szinten) attol meg nem szamit "sznobkodasnak"..

De ha nem is hiszed el amit irtam akkor sajnallak.

Es nem az ecigimre all fel, hanem az elobb megemlitett kondistarsamra akinek meg a tarsasagat se erdemelned meg a masokat indokolatlanul leszolo szemelyisegeddel.

Kulonben ha van jo tanacsod nem igy kell megfogalmazni, hanem pl igy:

"Én nem szeretek beleszólni mások életébe, de engedd meg nekem ezt most kivételesen. Szerintem jobban jársz ha sportolsz is valamit az ecigizés mellett, de a legjobb lenne az egészséged szempontjából, ha csak sportolnál cigizés nélkül."

Megusztal volna egy kiosztast papi

2022. jún. 12. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!