Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Honnan tudhatod, hogy az...

Honnan tudhatod, hogy az elfbar-t már nem lehet újra tölteni?

Figyelt kérdés

Mindenhol mást írnak, hogy egy elfbar-t hányszor lehet újra tölteni, van ahol azt írják hogy 3x van ahol azt írják hogy 10x. Van e ennek valami speciális jele? Vagy csak egyszerűen annyi, hogy bármeddig töltöd nem fog működni?

Töltögetem én itt magamnak a tündérpálcákat de nem tudom mire számítsak ha eljutok a maximális feltöltés limithez.



2022. jún. 6. 01:41
 1/8 anonim ***** válasza:
39%

Gondolom le fog merülni az elem.

Én eldobhatósat veszek, 3500 slukkosat

2022. jún. 6. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Nem értem miért nem vesztek inkább normális e-cigit. Jó móka akkumulátorokkal teleszórni a kukát havonta? Idiotizmus ne továbbja. Persze valaki f@szán gazdagszik rajtatok idiótákon. Inkább vennétek egy normálisat, ami minimum 1 évet elketyeg. Neeeem, dobáljuk ki ha lemerült...megérett ez a faj a pusztulásra.
2022. jún. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

Első két válaszoló el van tévedve...


Az újratöltött elfek gyenge keresztmetszete a porlasztó. Ha azt érzed, hogy égett íze van az elfnek, akkor az véglegesen cserés, ugyanis a porlasztó egyben van minden mással.

2022. jún. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

#3


Pont ez a baj. Normális eciginél kicseréled a porlasztót, és használod tovább.

2022. jún. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%

Nem bírom felfogni ép ésszel, hogy miért jó móka kéz alól, ki tudja honnan származó és hányféleképpen hamisított meg illegálisan újratöltött e-cigit szopogatni, amit aztán kib..szol a szemétbe, aksival, elektronikával, mindennel együtt.

Miért nem vesztek egy igazi e-cigit? Még olcsóbb is hosszú távon.

2022. jún. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Pont azért töltöm újra az akkumulátort hogy ne kelljen kidobni miután lemerül (meg szeretek kókányolni).

Ezért is kérdeztem azt amit.


Az elf porlasztója pedig csak a piros kábel meghámozva és az körbetekerve vattával, ha égett íze van egy kis pucolás, vatta csere és liquid újra töltés után jó lesz, vagy csak egy másik elf egész tartályát (nyilván ha annak még nincs égett íze és több liquid van benne) kábellel együtt átforrasztod és működik minden faszán, égett íze meg azért van mivel kevés liquid van benne és a benne lévő vattát szétégeted.


A kérdésemre szeretnék választ kapni, és nem azt, hogy vegyél ecigit, és hogy ki mekkora idióta.

2022. jún. 6. 14:13
 7/8 A kérdező kommentje:

Rajtam még senki nem gazdagodott meg, minden elfemet ingyen szereztem, haveroktól megkaptam a lemerült elfet, megpucoltam feltöltöttem, mindegyik működik, és utána még haverok is kérték, hogy töltsem fel nekik a lemerülteket.

Szóval kedves #2 a véleményedre nem voltam kíváncsi, nem is érdekel, én a kérdésemre szeretnék választ kapni.

2022. jún. 6. 14:24
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Addig lehet tölteni, amíg tönkre nem megy, jobb esetben nem fog működni, rosszabb esetben posszan egyet valami, lehetőleg nem akkor amikor a szádban van.

Mégis milyen választ vársz erre? A gyártó elképzelése szerint EGYSZER SEM lehet biztonságosan újratölteni.

2022. jún. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!