Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért nem működik a vezeték...

Miért nem működik a vezeték nélküli egerem, billentyűzetem?

Figyelt kérdés

A probléma ma történt. Reggel még probléma nélkül működött minden, és most semmi sem. Amikor be kapcsoltam a gépet, nem nagyon akart működni az egerem (billentyűzetet nem tudom). Meg néztem, nem világított az egér jelzője, jol van, gondoltam cseréltem is elemet. Nem akart működni világított picit, utána hirtelen nem. Ezt többször el játszotta (mintha úgy láttam volna hogy meg mozdult a kurzor néha miközben egy-egy pillanatra felvillant a piros). Valamit csináltam vele, és utána már rendesen világított, mintha semmi baja se lenne (azóta folyamatosan világít). Oké, továbbra se nagyon működik, akkor biztosan a csatlakozóval van a probléma, ki húzom, visza be dugom. Nem. Át dugom másikba... Továbbra se. Hoztam magamnak egy másik egeret, mert akkor már nem érdekelt. Ott jött a másik probléma hogy nem működik mostmár a billentyűzet se.

Gondolom így a csatlakozóval van a probléma, de amikor ki-, illetve bedugom, akkor ugye pittyen a gép. Szóval nem értem.

Előre is köszönöm a segítséget



2022. jún. 8. 20:53
 1/5 A kérdező kommentje:
Meg mozdítottam az elemet az egérben. Mostmár az se világít. Megint.
2022. jún. 8. 20:55
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyik sem jó?
2022. jún. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem. Meg próbáltam másik gépen is, és ott is ki jelzi hogy benne van, és használatra kész, de mégsem működik

Csak azért nem értem mert reggel még semmi probléma nélkül működött

2022. jún. 8. 22:41
 4/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Egyik oka az, hogy a vevő része tönkrement. A másik meg, hogy az usb adaptere nem működik megfelelően, esetleg nem jó az usb aljzatod. Nem tudom neked milyen van, de az olcsóbbaknál van ilyen, valamiért elszáll benne az usb vezérlő, vagy egy kisebb alkatrész benne.
2022. jún. 9. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is a vezérlő vagy az USB szállt el, esetleg ahol van az elem, ott lehet valami kisebb hiba és nem érzékeli az elemet. Ha garis, vidd vissza. :) Ha nem, ne bajlódj vele, mivel nem éri meg a bluetoothos egér annyira.

Nekem is volt, elem 5-6 nap alatt merül, költséges, hacsak nem tölthető elemet veszel bele. :)

2022. jún. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!