Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Apple watch SE, 6 vagy 7?

Apple watch SE, 6 vagy 7?

Figyelt kérdés

Egy jó ideje már tervben van az Apple watch vásárlás számomra. Viszont nem tudom eldönteni melyik modell lenne számomra a legmegfelelőbb. Véleményekre vagyok elsősorban kíváncsi ki melyiket ajánlja. Mindenképpen a mobilhálózattal használható verziót szeretném egyébként választani.

Az SE készüléket sokan nagyon jónak tartják azon gondolkozok illetve a 7- esen. A 6- osról pedig őszintén nem sokat tudok. A SE készüléktől lényegében a hetes annyival tud többet hogy a vér oxigén mérő benne van illetve nagyobb a kijelzője?

Bármelyik készülékről szívesen olvasok véleményeket vagy akár internetes összehasonlító véleményt is ahol jól össze van foglalva a lényeg. Korábban sosem volt még órám.



2022. jún. 14. 06:51
 1/8 Morzsi007 ***** válasza:
100%
7-es. Már csak a kijelzője miatt is. Vékonyabb káva. Ez a legújabb.
2022. jún. 14. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
Nos, egy hete vagyok egy 7-es tulajdonosa és egy ekkora trágyát… az ötvenezres Samsung watch activom mérföldekkel veri ezt a szennyet… nyilván kinek mi! van akinek bejön! ha a kinézet és a prestige a lényeg, vegyed. ha egy több funkciós, technikailag fejlettebb órára vágysz, akkor nézz körül Samuéknál is. Gondolom az Apple rajongók most fognak betámadni. csak nyugodtan…
2022. jún. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ezt szomorúan olvasom, hogy ennyire nem jött be neked. Régebben nekem is volt másik márka ( igaz nem Samsung) hanem egy gyengébb, de most mindenképpen olyat szerettem volna ami konkrétan jó a telefonomhoz. iPhone telefonom van.
2022. jún. 17. 12:48
 4/8 anonim ***** válasza:
ha nem applet veszel, nézz utána alaposa, mert a boltban mondták, hogy az újabb órák csak a saját rendszerükkel kompatibilis, vagy ha csatlakozik is, nem lehet a teljes funkciókat kihasználni. Mivel előtte 3 nappal vettem Iphone-t, ezért vettem az A.W-ot. Amúgy a legújabb Samsungot vettem volna.
2022. jún. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Morzsi007 ***** válasza:
2#-es konkrétabban mi probléma vele?
2022. jún. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kérdező, azóta vettél már valamit?

Én a 7 és az SE között tipródok (cellularos kellene). Szívesebben venném az újat, de nem igazán tudom, hogy ad-e lényegében többet.

- Az EKG és a véroxigén nem érdekel

- Az always on display tetszene, de csak ezért nem akarnék 70 ezerrel többet fizetni.

- A nagyobb kijelző (kisebb káva) is szép, de szintén nem hiszem hogy megéri a felárát.

- A gyorstöltés is frankó, de nem hiszem, hogy túlságosan kihasználnám, éjszaka úgysem hordanám.

- A 7 mellett van még, hogy tovább fog szoftver támogatást kapni, legalább még 2, de inkább 3 évig, de nem tudom, hogy ennek van-e gyakorlati jelentősége. Ezekben az órákban kb. 3 évig bírja az aksi és nem igazán lehet úgy cserélni, hogy utána a vízállóság megmaradjon.

2022. júl. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Végül milyet vettetek? Én most szeretnék Se-t venni.
jan. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
SE 2-őt vettem (ez most az Applenál sima SE néven fut, de nem ugyanaz mint a korábbi), sima wifiset, tépzáras sportpánttal, 44 mm-es kivitelben. Elégedett vagyok vele. Kb másfél-két napot bír az aksija, de én minden nap töltöm a reggeli wc, zuhany, fogmosás körben.
jan. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!